ГоловнаДімЯк допомогти вижити рослинам в саду в сильну спеку

Як допомогти вижити рослинам в саду в сильну спеку

Підпишіться на нас:

Буде сильна чи ні — час покаже, а до того моменту потрібно приготуватися. Висока температура повітря може наробити великої шкоди в саду та на городі. Аномальна спека просто палить рослини. Вони стресують, не ростуть, не плодоносять та скидають зав’язі при +35 градусів та вище.

Допомога рослинам

Рослинам шкодять помилки в догляді. Здається, що намагаєшся зробити якнайкраще, а результат зовсім сумний. Найперше потрібно розуміти, що вдень не треба поливати рослини. Навіть за умови, що вони опустили листя. Настане вечір, тоді можна поливати. В спеку вода випаровується вдвічі швидше. Якщо ви зволожите землю вдень, жодного сенсу в тому не буде.

За можливості підготуйте сітку для затінення. Натягніть її на ті дні, коли за прогнозом буде спека. Особливо, якщо в саду ростуть хвойні. Сітка повинна затінювати мінімум на 40%.

Сухість ґрунту — це погано. А ще гірше — перелив. Рослини отримують всі шанси почати гнити. Застій води ще жодній рослині не давав можливості вижити. Дотримуйтесь графіку поливу зранку та ввечері.

Додатково допомагайте рослинам обробками антистресантами. Це спеціальні препарати, які підвищують імунітет до спеки. Такі можна знайти в садівничих магазинах. І не забувайте мульчувати рослини. Це захистить від втрати вологи. Комплексний підхід допоможе вам та рослинам пережити спеку.

Читайте також:

Не робіть цю помилку в липні: вона зіпсує врожай часнику

Відходи, які не можна викидати: секрет вирощування солодкої смородини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

5 липня

4 липня

3 липня

В тренді

Актуально

Доросла яблуня дасть гарний врожай: особливості догляду в липні

Систематичний догляд потрібен не лише молодим деревам. Дорослі яблуні потребують не менше уваги. Від цього залежить не просто...

Що не потрібно робити в липні, щоб не зіпсувати врожай часнику

До липня часник активно нарощував зелену масу, формував голівки. Вегетаційний процес пройшов основний шлях. Тепер в липні в...

Відходи, які не можна викидати: секрет вирощування солодкої смородини

Смачна смородина — популярні ягоди, які є на кожній дачі. Хоча б кілька кущів, але вони завжди ростуть...

Як знищити колорадських жуків без обприскування картоплі спецпрепаратами

Чим менше хімії, тим екологічніший врожай можна зібрати. До цього прагнуть всі дачники, хоча не завжди все виходить...