...
ГоловнаДімСім видів невибагливих квітів для оформлення могил

Сім видів невибагливих квітів для оформлення могил

Підпишіться на нас:

Перед Великоднем заведено навідувати місця поховання близьких людей з метою наведення ладу до свята. Потрібно прибрати територію, почистити від тогорічної сухої трави, листя та перевірити квіткові посадки. Їх потрібно оновити, посадити нові квіти.

Рекомендації щодо вибору

Садівники звертають увагу на особливості вибору. На могили навідаються рідко, тому рослини потрібно вибирати стійкі до відсутності поливу, погодних умов. Іншими словами, вони повинні бути невибагливими.

З погляду естетики та звичаїв не садять квіти з великими бутонами. Це означає, що троянди, хризантеми, півонії та інші великорозмірні квіти краще залишити для дачних клумб. З декоративного погляду вибрані рослини повинні залишатися гарними і після цвітіння.

Зверніть увагу на розміщення місця посадки. Це означає, що треба враховувати освітлення: сонячна сторона чи тінь, напівтінь. Також рівень вологості.

Які посадити квіти

Для висаджування на могилах можна вибрати одно- або багаторічні квіти. Серед кожної з груп є найбільш популярні. Перелік багаторічних квітів:

  • Барвінок. Період цвітіння з березня по травень. Росте як на сонці, так і в затінку.
  • Конвалії. Починає цвісти наприкінці травня. Умови освітлення — тінь та напівтінь.
  • Примула звичайна. Цвіте з квітня та до липня. Іноді починає розпускатися навіть в березні. Сорти різних кольорів. Можуть рости навіть на глиняній землі.
  • Незабудки садові. Невеликі та ніжні квіти блакитного кольору. Любить тінисті місця. Цвіте з травня та до липня. Не любить застій вологи та надлишок поживних речовин.
Барвінок
Барвінок
Конвалії
Конвалії
Примула звичайна
Примула звичайна
Незабудки
Незабудки

Серед однорічних рослин також є різні сорти квітів. Такі висаджувати потрібно за умови, що ви готові через рік оновити посадки. Популярні сорти:

  • Анютині очі. Відтінки можуть бути найрізноманітнішими. Не любить сухий ґрунт. Цвіте з кінця квітня та протягом всього літа.
  • Садові гвоздика. Невисока та квітуча рослина. Мінібутони яскравого кольору: білі, рожеві, бордові, фіолетові. Любить рости у достатньо зволоженому ґрунті та добре освітленому. Цвіте з травня та до вересня.
  • Чорнобривців низьких сортів. Невибагливі у догляді. Можна просто посіяти насіння або висадити розсадою. Період цвітіння з червня та до вересня.
Чорнобривці
Чорнобривці
Садові гвоздики
Садові гвоздики
Анютині очка
Анютині очка

Читайте також:

Як приготувати приманку для боротьби з ведмедками

18 квітня

17 квітня

В тренді

Ще новини:

Три очевидні причини появи пустоцвітів на баклажанах

Не до доброго діла, якщо на баклажанах з'явилось багато пустоцвітів. Звичайно, це не рідкість, але прикро. Причиною може...

П’ять фактів про буряк: що не любить популярний коренеплід

Буряк вирощують на рівні з картоплею, морквою, кропом та петрушкою. Його популярність не менша за перелічені культури. Який...

Два кращі засоби від чорної ніжки розсади за 20 грн

Якщо стебло молодої розсади раптом темніє біля ґрунту й падає — це чорна ніжка. Грибкова напасть, яка щовесни...

Як відлякати птахів і зберегти урожай черешень

Щойно черешня починає наливатися соком, як згори з’являються охочі до дегустації — шпаки, сороки, іноді навіть ворони. Іноді...