...
ГоловнаДімЧим поливати редиску, щоб була соковита, хрумка і не гірчила

Чим поливати редиску, щоб була соковита, хрумка і не гірчила

Підпишіться на нас:

Редиска – культура швидка, але й вередлива. Посадив – і здається, що вже за пару тижнів можна тягти з грядки. А витягнув, а вона дерев’яна, порожниста або ще гірше – гірка, як полин. А все чому? Бо поливати її простою водою, звісно, можна, але є кращі варіанти.

Отже, чим полити редиску, щоб вона росла собі тиха, задоволена, і давала соковиті плоди, а не стріляла бадиллям у небо?

1. Зольна вода – щоб і годувало, і захищало

Зола – це прямо як аптечка для городу. У ній і калій, і кальцій, і ще купа всього, що редиска обожнює. До того ж зола знезаражує ґрунт і трохи підкислює воду – а редиска це дуже поважає.

Рецепт простий: склянку деревної золи (тільки не з барбекю з сосисками!) заливаємо 10 літрами води, перемішуємо, даємо настоятися хоча б годинку – і поливаємо по вологому ґрунту. Раз на тиждень – саме те.

2. Настій кропиви – вітамінний коктейль для редиски

Якщо хочете, щоб редиска росла жива, зелена й соковита, дайте їй кропив’яного настою. Це як зелений смузі для неї – і росте, і міцнішає, і не думає хворіти.

Робимо так: запихаємо у відро кропиву (молоду, не торішню суху), заливаємо теплою водою, залишаємо бродити на 5–7 днів. Перед поливом розводимо 1:10 – і ллємо під корінь. Але обережно – не на гарячому сонці, бо можна нашкодити.

3. Цибулиння – і мікроелементи, і профілактика хвороб

Цибулиння – це як народна медицина в селі: і від грибка, і від нематоди, і просто для профілактики. Така вода допоможе редисці бути стійкою і не жовтіти.

Жменю лушпиння (без цвілі) заливаємо 2 літрами окропу, настоюємо добу, проціджуємо і доливаємо ще 5 літрів води. Можна поливати раз на два тижні – і для захисту, і як підживлення.

4. Настій бананової шкірки – для солодкості й калію

Редиска любить калій. А калій — це і соковитість, і солодкість, і приємна текстура. Бананова шкірка — це калійна бомба.

Беремо дві шкірки, заливаємо літром теплої води, настоюємо день-два, проціджуємо – й маємо готову підкормку. Раз на тиждень – і редиска дякуватиме без слів.

5. Ромашковий настій – заспокоїти імунітет

Так, редиска – не нервова, але коли погода стрибає, як коза, вона може дати збій. Тоді дуже допомагає легенький настій аптечної ромашки.

Столова ложка сушених квітів на літр окропу, настояти, розвести водою 1:5 – і полити. Раз на два тижні – як профілактика грибкових захворювань.

28 квітня

27 квітня

В тренді

Ще новини:

Два кольори, які дизайнери не люблять використовувати для стін в вітальні

Мабуть, жодній іншій кімнаті в домі не приділяють стільки уваги, скільки вітальні. Вона візитна карточка оселі. Можна сказати,...

З цим засобом на помідорах буде втричі більше зав’язей

Виростити помідори можна в такій кількості, що не буде куди складати їх. Доведеться роздавати родичам та сусідам. Якщо...

Шість рослин для саду та клумби з сімейства вересових

Вересові рослини — надзвичайно розмаїта група рослин. Серед них є прекрасні сорти, які будуть доповнювати сад, клумби, квітники,...

З цим засобом троянди будуть нарощувати пагони вдвічі швидше

Пишні троянди, які радують та надихають. Краса, від якої неможливо відвести погляд. Прекрасні рослини за умови їх активного...