Відповідає на головні питання косметолог, дерматолог Атаманчук Кароліна Василівна.
Можна, але з легким, неагресивним відлущуванням. Наприклад, ензимні: як активну речовину в них виступають ферменти, які м’яко «розчиняють» ороговілі луски. Цей пілінг підходить навіть для чутливої шкіри із куперозом. З кислотних дозволені мигдальні та молочні. Але після процедури не забувайте про SPF-захист і на 2-3 тижні почекайте із сонячними ваннами.
Влітку віддавайте перевагу легшим консистенціям. Так, якщо при нормальному типі шкіри в холодну пору року ви користувалися маслом або бальзамом із щільною текстурою, то зараз можна перейти на пінку або гель. Вибирайте те, що вам самим комфортно за відчуттями.
Для сухої та чутливої шкіри відмінно підійдуть муси та молочко. Головне, стежте, щоб не залишалося почуття сухості та стягнутості після їх використання.
Власницям жирної шкіри також варто звернути увагу на гелі та пінки з м’якою формулою, краще для нормального або комбінованого типу шкіри. Не потрібно очищати та сушити її «до скрипу», це, навпаки, призведе до підвищеної роботи сальних залоз.
При комбінованому типі шкіри важливо підібрати засоби, які не пересушують сухі ділянки – наприклад, емульсію, що не піниться, або лосьйон.
Також незалежно від типу шкіри я б рекомендувала додати у домашній догляд легкі пілінги та маски, що очищають, з глиною, які абсорбують надлишки шкірного сала, – робіть їх приблизно раз на два тижні.
Влітку у денній доглядовій косметиці під забороною ретинол, вітамін С та кислоти у високих концентраціях. Так що очищуючими засобами з даними компонентами користуйтеся з обережністю. Також будь-якої пори року не варто використовувати засоби для очищення з омиленими маслами та механічні скраби з дуже великими, жорсткими частинками.
Вирушаючи у відпустку, можна зробити чистку за два тижні до від’їзду, а потім ще через десять днів після повернення. Загалом орієнтуйтеся на тип шкіри. Іноді при жирному типі шкіри можна зробити кілька процедур протягом місяця, а потім перейти на режим один раз на три тижні. А ось при сухій та чутливій шкірі краще намагатися максимально скоротити кількість та періодичність чисток, частково замінивши їх ензимними пілінгами. Але точні цифри лише за показаннями.
Після щільних санскринів із насиченою текстурою та стійкого макіяжу очищайте шкіру у два етапи. Спочатку використовуйте засіб для зняття макіяжу (найкраще розчиняють ті, що на масляній основі), а потім засобом для чищення — наприклад, гелем або пінкою — змивайте все остаточно.
Регулярно робіть чистку обличчя в салоні, а вдома використовуйте маски, що очищають, і пілінги. Щоб запобігти появі закупорених пір і жирного блиску, підберіть легкий денний крем з ефектом, що матує, і завжди тримайте напоготові в сумочці серветки для обличчя.
Є 10 простих способів оновити гардероб і обійтися при цьому мінімальними витратами або взагалі без…
Особливо приємно носити трендові речі, так би мовити, родом із дитинства. Теплі шкарпетки, легінси зі…
Складати гардероб суцільно з базових речей, метод хоч і перевірений, але дещо нудний. Часом, щоб…
До настання зими вже рукою подати, тому тепла шапка нам точно знадобиться. Чи капор? Чи…
Напевно, ти вже відчула перші листопадні заморозки зранку? Отож бо і воно! Настав час терміново…
З початком нового сезону настає час звернути увагу на нові тренди. Ми вже розглянули головні…