Оскільки зараз сезон кавунів в розпалі, не зайвим буде нагадати читачам, що ці ягоди в основному складаються з цукру та води і вони часто стають гарним живильним середовищем для мікроорганізмів.
Якщо в м’якоть потраплять погані бактерії (в кавуні вони досить швидко розвиваються і розмножуються), можна отримати серйозне харчове отруєння.
Щоб цього не сталося, їх потрібно зберігати у місцях, максимально захищених від комах, гризунів та свійських тварин. Крім того, небезпечно купувати кавуни та інші ягоди, фрукти, овочі у невстановлених місцях та у випадкових осіб, попереджають у Центральній санітарно-епідеміологічній станції МОЗ України.
Також причиною для виклику швидкої може стати половинка чи четвертинка кавуна, який розрізали на ринку, у магазині чи іншому місці. Фахівці звертають увагу, що вся річ у брудній шкірці та лезі ножа. Отже, купуючи розрізаний плід, ви ризикуєте серйозно отруїтися. Ніхто не знає, що цим ножем робили раніше.
У Санепідемслужбі радять перед подачею на стіл ретельно вимити кавун із щіткою, потім обдати його окропом та холодною водою або ретельно вимити в розчині з харчовою содою, тоді загинуть практично всі мікроорганізми.
Досягти ідеального результату у вирощуванні буряків — це зібрати врожай великих та здорових коренеплодів. При…
Кажуть, що в моді все циклічно. Одні тренди змінюють інші, але не все так однозначно.…
Фільми про кулінарію, їжу та поварів викликають великий інтерес. Не менше, ніж трилери, бойовики, мелодрами…
Верхній одяг можна носити роками і він буде залишатися актуальним. Сьогодні говоримо про куртки, які…
Пікірування помідорів — переміщення розсади в індивідуальні місткості. Процедура потрібна для продовження розвитку рослини та…
З ростом популярності модних кросівок та й кількості їх відданих шанувальників іноді здається, що інші…