Городники запевняють, що кращої пори для підживлення сходів часнику озимого не знайти. Якщо не прогаяти цей момент, то головки виростуть розміром з кулак. Нехай вважається, що ця культура не вимагає особливої уваги дачників, але якщо зовсім махнути рукою, то врожай буде нижчим за середній.
Не доведеться шкодувати про врожай озимого часнику, якщо провести підживлення після перших весняних дощів, коли ґрунт уже прогрівся. Саме ця пора вважається ідеальною для внесення поживних сумішей.
Можна використовувати найпростіший, доступніший і від того не менш ефективний варіант. Кажуть, що одного разу застосувавши цей склад на своїх городах, дачники забувають про все на світі. Йдеться про підживлення з нашатирним спиртом.
Знадобиться відро чистої і теплої води. У ній потрібно розчинити дві столові ложки нашатирного спирту, що продається у будь-якій аптеці.
Перемішавши розчин, його вносять у міжряддя, найзручніше за допомогою лійки. Аміачна добавка стимулює зростання зеленої маси та сприяє розвитку головок. До того ж, цей склад відлякує відомих шкідників.
Підживлення можна проводити з інтервалом один раз на три тижні. Між підгодівлями непогано припудрити часникову грядку деревною золою.
З колготками історія може скластися за різними сценаріями. Вони можуть або ефектно доповнити образ, або…
Штани палацо — одна з найкращих речей для гардероба. Стиль, елегантність, вишуканість, довершеність форми —…
Жакет або піджак — немає принципової різниці, що саме будете носити. В цілому вони схожі…
Найчастіше господині замішують паску на дріжджовому тісті. Всім відомо, що воно буває вередливим. Багато чого…
Солодкий зелений горошок — це та смакота, від якої просто неможливо відмовитися. Можна сіяти одним…
Тренчі, тренчі, тренчі — про них постійно говорять. При згадуванні цього слова одразу виникає образ…