Городники запевняють, що кращої пори для підживлення сходів часнику озимого не знайти. Якщо не прогаяти цей момент, то головки виростуть розміром з кулак. Нехай вважається, що ця культура не вимагає особливої уваги дачників, але якщо зовсім махнути рукою, то врожай буде нижчим за середній.
Не доведеться шкодувати про врожай озимого часнику, якщо провести підживлення після перших весняних дощів, коли ґрунт уже прогрівся. Саме ця пора вважається ідеальною для внесення поживних сумішей.
Можна використовувати найпростіший, доступніший і від того не менш ефективний варіант. Кажуть, що одного разу застосувавши цей склад на своїх городах, дачники забувають про все на світі. Йдеться про підживлення з нашатирним спиртом.
Знадобиться відро чистої і теплої води. У ній потрібно розчинити дві столові ложки нашатирного спирту, що продається у будь-якій аптеці.
Перемішавши розчин, його вносять у міжряддя, найзручніше за допомогою лійки. Аміачна добавка стимулює зростання зеленої маси та сприяє розвитку головок. До того ж, цей склад відлякує відомих шкідників.
Підживлення можна проводити з інтервалом один раз на три тижні. Між підгодівлями непогано припудрити часникову грядку деревною золою.
40 років - це вік, коли можна зітхнути з полегшенням. Помилки молодості позаду, кар'єра та…
Пояс може значно змінити образ, якщо використовувати його з розумом. Один із перших нетривіальних випадків…
Що вдягнути з настанням холодів, щоб не замерзнути? Найактуальніше питання, яке ми задаємо собі у…
Цього осінньо-зимового сезону шуби зробили тріумфальний камбек і тепер знову носять горде звання наймоднішого верхнього…
Якщо ви ще не завершили підготовку до холодного сезону, варто зробити це терміново. Перший і…
Джинси давно набули культового статусу, якого не вдалося досягти ще жодному дизайнерському одягу. Пізньої осені…