Городники запевняють, що кращої пори для підживлення сходів часнику озимого не знайти. Якщо не прогаяти цей момент, то головки виростуть розміром з кулак. Нехай вважається, що ця культура не вимагає особливої уваги дачників, але якщо зовсім махнути рукою, то врожай буде нижчим за середній.
Не доведеться шкодувати про врожай озимого часнику, якщо провести підживлення після перших весняних дощів, коли ґрунт уже прогрівся. Саме ця пора вважається ідеальною для внесення поживних сумішей.
Можна використовувати найпростіший, доступніший і від того не менш ефективний варіант. Кажуть, що одного разу застосувавши цей склад на своїх городах, дачники забувають про все на світі. Йдеться про підживлення з нашатирним спиртом.
Знадобиться відро чистої і теплої води. У ній потрібно розчинити дві столові ложки нашатирного спирту, що продається у будь-якій аптеці.
Перемішавши розчин, його вносять у міжряддя, найзручніше за допомогою лійки. Аміачна добавка стимулює зростання зеленої маси та сприяє розвитку головок. До того ж, цей склад відлякує відомих шкідників.
Підживлення можна проводити з інтервалом один раз на три тижні. Між підгодівлями непогано припудрити часникову грядку деревною золою.
Скринька з прикрасами — скарб для жінки. Приємно докладати туди нові сережки, каблучки, кольє. Нехай…
Весняні тенденції набирають обертів та мчать назустріч. Тільки й встигай за ними, щоб бути на…
Весняні тенденції в нейл-арті сподобаються всім, хто любить яскраві деталі в манікюрі. Сміливі дизайни, перли…
Звичайні речі можуть стати оригінальними, якщо спробувати нові стилістичні способи застосування. Сережки, чокери та светри…
В моді є багато цікавих та оригінальних рішень для вдосконалення та оновлення зовнішнього вигляду. Навіть…
Не треба довго витрачати час на кардинальні зміни. Велика ймовірність, що вони вам не надто…