Останні кілька років, домашні тренування стали реальністю для дуже великої кількості людей по всьому світу. Безумовно, заняття вдома можуть мати як переваги, так і недоліки перед тренуваннями в залі. Але завжди є компроміс. Коли ви вдома запроваджуєте тренування з власною вагою, можна випустити з уваги правильну техніку. Або можна вибрати програми, в яких не враховуються ваші конкретні потреби у фітнесі і зрештою ці варіанти можуть завдати шкоди – знаєте ви про це чи ні. Ось сім поширених помилок, які часто робляться під час тренувань, про які слід знати.
Ви вибираєте тренування спонтанно? Чи дотримуєтеся модного режиму, який якийсь фітнес-інфлюєнсер розмістив у своєму обліковому записі в соціальних мережах, не замислюючись про те, чи підходить він вам? Що ж, випадкові тренування – це ще не кінець світу. Однак, коли ви вибираєте довільну програму без вдумливого розгляду, ви наражаєтеся на ризик перетренованості певної частини тіла.
Робота з надто легким навантаженням не дасть бажаного результату. Переконайтеся, що ви завжди використовуєте правильну техніку і не старайтеся облегшити собі участь за рахунок відходження від загальної стратегії.
Якщо ваша мета – нарощування м’язової маси, не виконуйте дуже багато кардіо вправ, нехтуючи тренуваннями з обтяженням. Занадто багато кардіо може збільшити ризик травм і утруднити нарощування м’язової маси, особливо якщо ви не споживаєте достатньо білка або калорій. Щоб підтримувати або нарощувати м’язову масу, займайтеся силовими тренуваннями щонайменше тричі на тиждень.
Щоб зберегти бажану фігуру, зробіть сон одним із головних пріоритетів. Хронічне недосипання здатне змінювати рівень гормонів в організмі, викликаючи підвищення апетиту та ризик небажаного набору ваги. Втома, пов’язана з недосипанням, може зробити будь-які тренування обтяжливими. Ви можете навіть повністю відмовитися від тренувань, тому що постійно почуваєте втому.
Недостатня кількість води протягом дня може позначитися на домашніх тренуваннях, рівні енергії та загальній якості життя. Щоб переконатися, що ви п’єте достатньо води та інших рідин, слідкуйте за споживанням рідини протягом дня. Якщо ви отримуєте достатньо води, ваша сеча має бути світло-жовтою або прозорою, а не темно-жовтою або коричневою.
Під час домашніх тренувань може бути складно змусити себе старанно працювати, але якщо прикладати дуже мало зусиль, ви, швидше за все, не досягнете бажаних результатів. Щоб отримати мотивацію, необхідну для того, щоб змушувати себе зробити більше, ніж зазвичай, спробуйте:
Встановлюйте особисті цілі за тривалістю та інтенсивністю тренування та збільшуйте їх з часом. Структуровані тренування, яким слід слідувати, і постановка цілей — один із найкращих способів підвищити інтенсивність тренування та уникнути поширених помилок домашніх тренувань.
Починайте кожне тренування з поставленої мети, тому що неправильне планування — одна з найгірших помилок домашнього тренування, яку ви можете зробити. Незважаючи на те, що під час вправ важливо прислухатися до свого тіла, відсутність цілей дозволяє легко відмовитися від тренувань зарано або недостатньо сильно змушувати себе.
Якщо ви новачок у тренуваннях, почніть з невеликих цілей займатися хоча б 20 хвилин на день. На додаток до запланованих вправ, збільшуйте обсяг повсякденної активності, такий як робота в саду або вигул собаки.
В сезоні весна-літо 2025 року в категорію трендових речей було зараховано спідницю з атласу. Її…
Помідори такі смачні та ароматні, коли зриваєш їх зі своєї грядки. Так і хочеться їх…
З городніх культур буряк також займає позицію лідера за популярністю. Його вирощують на смачні борщі,…
Про скіні навесні 2025 року говорять абсолютно протилежні речі. З одного боку вважають їх антитрендовими,…
Лофери - це просто мастхев весняного гардеробу. Як тільки погода за вікном починає радувати теплом,…
Жіночність, як поняття раси, в кожного своє. Одні вважають, що все залежить тільки від квіткових…