Лайфстайл

3 помилки, які призводять до того, що м’які меблі продавлюються

М’які меблі є важливим елементом інтер’єру, але в них є один суттєвий недолік – вони швидко просідають. Чого не слід робити, щоб меблі не стали непридатними завчасно.

Уникайте надмірної вологості

Зізнайтеся чесно, а ви проливали коли-небудь чай, сидячи на м’якому дивані перед телевізором? Ця ситуація не така вже й рідкісна, тому важливо знати, що робити, якщо сталась така ситуація.

Насамперед необхідно переконатися, що рідина не залишилася всередині сидіння, оскільки це може призвести до псування матеріалу, втрати пружності поролону та іржі пружин через підвищену вологість.

Перераховане, природно, з часом негативно позначиться на щільності сидіння і спричинить появу некрасивих вм’ятин, які не тільки псують зовнішній вигляд меблів, а й погіршують комфорт.

Не використовуйте спирт для очищення меблів

В просторах інтернету можна знайти багато різних лайфхаків про те, як почистити диван, видаляти плями, волосся тощо. Однак не всі ці методи ефективні та безпечні для меблів.

Наприклад, використання засобів на спиртовій основі не рекомендується, якщо сидіння зроблено з поролону, оскільки спирт може сильно розм’якшити оббивку і порушити її структуру. Як результат – утворення вм’ятин на сидінні в майбутньому.

Відмовтеся від парогенератора

Запобігти появі вм’ятин на м’яких меблях не так складно, як може здатися. Одна з головних порад – не використовувати парогенератор та інші пристрої, що працюють за тим самим принципом.

Коли пара проникає всередину дивана або крісла, вона створює зайву вологість, яка може або випаруватися, або застоюватися на тривалий час. В останньому випадку матеріал наповнювача псується, втрачає пружність, і поверхня стає нерівномірною, що призводить до появи вм’ятин.

Грицан Таня

Закінчила Харківську державну академію культури. Бібліотекар зі стажем, якій довелося змінити свій профіль на журналіста. Маю великий досвід городництва і кулінарії, завдяки чому знаходжу такі цікаві моменти в кожному з цих напрямів, про які ви могли і не знати.

Останні новиники

Як підняти лібідо восени: мало хто знає про властивість цього овочу

Цей овоч завжди є на поличках магазину, коштує копійки, але користь має неймовірну. Він корисний…

18 години тому

Чому живіт випирає, навіть коли схудла, і як його прибрати

Випираючий живіт може здорово зіпсувати настрій, якщо ти бачиш себе у дзеркалі у невигідному ракурсі.…

20 години тому

5 міфів про користь рослинних олій для здоров’я та краси

Оливкова олія - панацея від усього, пальмова шкідливіша за алкоголь, кокосове корисне для волосся і…

3 дні тому

Синдром сухого ока: як він проявляється та якими засобами його лікувати

Відчуття «піску в очах» та печії, на жаль, добре знайоме багатьом із нас. Якщо ти…

4 дні тому

8 помилок, які зменшують тривалість життя: перевір себе

Зрозуміло, що не все підлягає контролю, наприклад, вибір генів, з якими ти народжуєшся. Проте спадковість…

5 днів тому

Чому болить голова: причина, про яку рідко хто задумується

Виявляється, перемогти мігрені, найімовірніше, допоможе не невролог, а лікар зовсім іншої спеціалізації! Головний біль став…

5 днів тому