Ще є трохи часу, щоб підготуватися до весни. Потрібно підібрати рослини та посівний матеріал, які будуть висаджуватися вами весною. Один з популярних пунктів — часник. Завдання полягає в пошуку таких зразків, які точно зможуть прижитися та дати потім гарний врожай.
При виборі зверніть увагу на сухий та вологий часник. Жоден з цих варіантів не підійде. Проведіть ретельний огляд матеріалу за кілька тижнів до висаджування. Самі часникові голівки не розбирайте.
Якщо часник зберігався до весни в вологому приміщенні, він міг пустити коріння. Весною при висаджуванні такі екземпляри можна використовувати, але не сильно вдавлюйте в землю, щоб не пошкодити корінці.
Ще один важливий момент — якість часникової голівки. Є думка, що менша кількість зубчиків є ознакою слабкої культури. Через це є ризик поганої врожайності.
Якщо ви будете працювати з ярим часником, рекомендується його проростити. Для цього зубчики кладуть у вологу тканину або вологий пісок та ставлять в холодильник на 2-3 доби. Після цього зубчики висаджують на грядку. Він не пропаде в результаті ні в вологій, ні в холодній землі.
На плаття-сорочку можна подивитися під зовсім іншим кутом. Річ, яка відкриє нові можливості для створення…
Між сукнями та спідницями різниця не така вже й велика. Якщо ви так думаєте, тоді…
До липня часник активно нарощував зелену масу, формував голівки. Вегетаційний процес пройшов основний шлях. Тепер…
Смачна смородина — популярні ягоди, які є на кожній дачі. Хоча б кілька кущів, але…
Чим менше хімії, тим екологічніший врожай можна зібрати. До цього прагнуть всі дачники, хоча не…
Комбінація кольорів, яка першою спадає на думку, коли говорять про класику. Білий та чорний. Два…