Фіалка — улюблений вазон у багатьох домівках. Різноманітні кольори ніжних квіточок вбирають зір, до ніжних м’яких листочків так і хочеться торкнутися… Але трапляється, що рослина довгий час не цвіте. В чому ж причина і головне — як цьому зарадити?
Але буває, що нова жителька домашньої оранжереї не поспішає цвісти. Чому це відбувається і як створити комфортні умови для фіалки?
Фіалка дуже примхлива до світла: якщо на вазон потрапляє його багато або замало, то цвітіння може і не бути. Коли світла мало, листя тягнутиметься вгору. Якщо ж сонячних променів забагато, кінчики листочків засихатимуть. Тому розміщуйте горщики в північній, північно-східній, північно-західній частині кімнати, куди не потрапляє пряме сонячне проміння. Освітлення має бути 12 годин на добу.
Обов’язково слідкуйте за поливом фіалки: взимку це треба робити один раз на тиждень, а влітку — два. Якщо поливати часто, причому холодною водою, можуть навіть загнити бутончики, що з’явилися. Вода має мати температуру 22-25 градусів, бажано, щоб була відстояна, снігова, дощова або кип’ячена. При поливі вона не має потрапляти на листочки.
Фіалка дуже вимоглива до ґрунту: земля з городу не є підхожою для цієї рослини. Краще купити в спеціалізованому магазині. Тим більше його потрібно не так вже й багато, адже фіалки не люблять великих за розміром горщиків.
Як бачите, спеціального прохання цвісти ця квітка не потребує. Їй потрібен елементарний догляд, ваша увага та любов.
Є 10 простих способів оновити гардероб і обійтися при цьому мінімальними витратами або взагалі без…
Особливо приємно носити трендові речі, так би мовити, родом із дитинства. Теплі шкарпетки, легінси зі…
Складати гардероб суцільно з базових речей, метод хоч і перевірений, але дещо нудний. Часом, щоб…
До настання зими вже рукою подати, тому тепла шапка нам точно знадобиться. Чи капор? Чи…
Напевно, ти вже відчула перші листопадні заморозки зранку? Отож бо і воно! Настав час терміново…
З початком нового сезону настає час звернути увагу на нові тренди. Ми вже розглянули головні…