Фіалка — улюблений вазон у багатьох домівках. Різноманітні кольори ніжних квіточок вбирають зір, до ніжних м’яких листочків так і хочеться торкнутися… Але трапляється, що рослина довгий час не цвіте. В чому ж причина і головне — як цьому зарадити?
Але буває, що нова жителька домашньої оранжереї не поспішає цвісти. Чому це відбувається і як створити комфортні умови для фіалки?
Фіалка дуже примхлива до світла: якщо на вазон потрапляє його багато або замало, то цвітіння може і не бути. Коли світла мало, листя тягнутиметься вгору. Якщо ж сонячних променів забагато, кінчики листочків засихатимуть. Тому розміщуйте горщики в північній, північно-східній, північно-західній частині кімнати, куди не потрапляє пряме сонячне проміння. Освітлення має бути 12 годин на добу.
Обов’язково слідкуйте за поливом фіалки: взимку це треба робити один раз на тиждень, а влітку — два. Якщо поливати часто, причому холодною водою, можуть навіть загнити бутончики, що з’явилися. Вода має мати температуру 22-25 градусів, бажано, щоб була відстояна, снігова, дощова або кип’ячена. При поливі вона не має потрапляти на листочки.
Фіалка дуже вимоглива до ґрунту: земля з городу не є підхожою для цієї рослини. Краще купити в спеціалізованому магазині. Тим більше його потрібно не так вже й багато, адже фіалки не люблять великих за розміром горщиків.
Як бачите, спеціального прохання цвісти ця квітка не потребує. Їй потрібен елементарний догляд, ваша увага та любов.
Шкіра в цій області дуже ніжна — вона набагато тонша за шкіру обличчя. Шар підшкірно-жирової…
В Україні знову можуть вирости тарифи. Насамперед це стосується вартості води. Прогнозують, що можливе подорожчання…
Без картоплі немає городу. Виростити свій врожай можна досить швидко, якщо знати, коли посадити та…
Денім впевнено займає найкращі позиції в жіночому гардеробі. Джинси стали найпопулярнішим одягом. Вони сприймаються повсякденно,…
Жінки прагнуть мати доглянутий вигляд в будь-якому віці. Це природне бажання відчувати себе привабливою, прагнути…
Іноді замість шикарного водоспаду петуній, ми отримуємо тоненькі витягнуті стебла, жовте листя або кволі кущики.…