Шкіра в цій області дуже ніжна — вона набагато тонша за шкіру обличчя. Шар підшкірно-жирової клітковини у неї тонший, потових і сальних залоз менше. Все це робить зону декольте чутливою до агресивних інгредієнтів і сприйнятливішою до пошкодження сонцем.
Ось важливі правила, яким варто слідувати, якщо ти хочеш уникнути появи зморшок та пігментних плям.
«Зона декольте отримує майже таку ж дозу УФ-опромінення, як і обличчя, але при цьому жінки дуже часто нехтують доглядом шиї та грудей. Обов’язково наносьте на ці ділянки сонцезахисний крем із SPF не менше 30», – радить доктор медичних наук, дерматолог Ранелла Хірш.
Оскільки шкіра в зоні декольте дуже тонка, ретиноїди та кислоти, які є незамінними при догляді за обличчям, їй протипоказані. «Вам також слід бути обережними з механічними засобами, що відлущують — краще уникати грубих скрабів, які ви використовуєте для всього тіла», — каже доктор Лупо.
Для зони декольте постійне зволоження навіть важливіше, ніж для обличчя: тільки так можна зберегти шкіру в цій області здоровою, пружною та гладкою та запобігти передчасній появі тонких ліній та зморшок.
Дерматологи радять використовувати для догляду за шиєю та грудьми засоби з керамідами, які зміцнюють шкірний бар’єр шкіри та утримують вологу, та пептидами, які ущільнюють дерму. Також варто звернути увагу на продукти з гліцерином, який утворює невидимий бар’єр та перешкоджає трансепідермальній втраті води.
Якщо не хочеш передчасно мати глибокі зморшки, то потрібно навчитися спати на спині. Сон на боці чинить тиск прямо на центр зони декольте і згодом може призвести до утворення складки, яка тягнеться вниз у улоговину між грудьми.
В той час, як сонцезахисний крем є бар’єром від ультрафіолетового випромінювання, антиоксиданти захищають шкіру від окислювального стресу, що призводить до появи передчасних ознак старіння — тонких ліній та гіперпігментації. “Використовуйте м’які засоби з вітаміном C, ніацинамідами та іншими антиоксидантами, щоб зберегти шкіру в області декольте”, – радить доктор Страхан.
Лазери – чудовий спосіб впоратися з в’ялістю шкіри в зоні декольте, але є один важливий нюанс – дуже важливо вибрати правильну процедуру.
Абляційні лазери впливають на поверхневий шар шкіри, контрольовано пошкоджуючи його, і це втручання робить більш травматичним. Неабляційні не торкаються поверхні — вони стимулюють клітинний обмін у глибоких шарах дерми, що робить їх більш придатними для шиї та грудей.
Всі активно готуються до Великодня. А це означає, що на всіх чекає велике прибирання. Настав…
Досить просто відварювати рис, адже так він стає прісним та звичайним. Спробуйте приготувати рис з…
Трояндові кущі будуть розкішними, а цвітіння пишним та захоплюючим. Зробіть догляд за планом, представленим в…
Добриво, про яке сьогодні будемо говорити, корисне не тільки для малини. Всі ягідні культури (смородина,…
Можна бажати бути милою, чарівною, розкішною та елегантною, але знайти компроміс із комфортом потрібно в…
Смачні перці починаються з якісної розсади. Забезпечте молоді рослини потрібними умовами, і у вас виростуть…