Порушення циркадних ритмів – проблема, з якою стикається кожен мешканець мегаполісу. Навіть тим, хто чудово обізнаний з важливістю тривалого глибокого сну для правильної роботи всього організму, не завжди вдається правильно вибудувати свій режим. Виною тому наш спосіб життя: ранні підйоми на роботу, пізній відхід до сну, надмірне використання гаджетів та незбалансоване харчування.
Як тільки людина вирішується взятися за своє здоров’я, насамперед вона починає також думати про регулярні фізичні навантаження. Тут же постає серйозне питання: в який час у графіку вписати тренування, щоб вони пішли на користь, а не посилили стан ще сильнішим? Про це ми запитали у тренерку Вікторію Авдєєву.
Щоб відповісти на це питання, звернемося до науки. За наші цикли відпочинку-неспання відповідає гормон кортизол. Згідно з класичною схемою рівні кортизолу в організмі коливаються в залежності від часу доби. Спробуємо поєднати рівні кортизолу та рекомендації щодо тренувань:
Звичайно, налаштувати режим дня згідно з ритмами роботи тіла — завдання нелегке. Але з дисципліною та вірою в себе все обов’язково вийде!
Одна маленька деталь може про вас все розповісти. Чи цікавитесь ви модою, наскільки ви дотримуєтесь…
Спідниця заслуговує на особливий статус в гардеробі жінок. Це той вид одягу, який додає образу…
Про гортензії можна говорити довго. Вони розкішні, коли ростуть в правильних умовах, отримують всі необхідні…
Суть квітника полягає в тому, що він повинен бути невибагливим, малодоглядовим та з тривалим цвітінням.…
Поласувати шоколадом стало не просто приємно, а надзвичайно модно. Якщо ви не куштували відомий дубайський…
Стилістична гармонія образу залежить від правильності поєднання кольорів різних предметів гардероба. Верх яскравий, а низ…