Капуста може зберігатися протягом зими до весни, але відразу зауважимо, що користі в ній небагато. Старайтеся не затягувати і їсти у перші місяці після того, як зрізали. Але щоб збільшити час нормального зберігання не зрізайте, а виривайте капусту з коренем.
У домашніх умовах восени, перед заморозками, качани капусти виривають з корінням, видаляють верхнє зелене листя і підсушують протягом 3-4 днів, повісивши у добре провітрюваному місці.
Потім зв’язують по 2 качани та підвішують до стелі в підвалі, погребі чи іншому прохолодному місці. Можна зберігати капусту у прохолодному місці на решітках, полицях, але не біля ящиків із фруктами (груші чи яблука).
Взимку час від часу варто оглядати «схованку», видаляти з качанів гнилі листки. Кажуть, що на півдні України капусту можна закопати (качанами вгору) в канаву і засипати тонким шаром землі (10 см). Коли настають холоди, потрібно збільшити шар ґрунту до 30 см.
Зверніть увагу, що в холодильнику капуста швидко в’яне, а загорнута в поліетиленовий пакет — загниває. Кращі умови для зберігання свіжих качанів — температура від -1 до +1 градуса, відносна вологість повітря — 90–98%. Вища температура сприятиме гниттю.
Джинси – головний зимовий маст-хев та основа гардеробу на холодний сезон. Але будемо відверті: багато…
Ефективна вентиляція — це не просто черговий пункт у списку будівельних правил, а насамперед запорука здоров'я…
Прикро, коли на новому светрі, купленому не за маленькі гроші, з'являється велика зачіпка, яка не…
Французькі жінки завжди вважалися еталоном стилю та елегантності. Ми вже не раз розповідали, якими прийомами…
Ще недавно тонкий ремінь був забутий і схований у глибини шафи. Але сьогодні він знову…
Кожному з нас знайоме це почуття: позаймався у залі, а наступного дня м'язи «гудуть». Чи…