Здоров'я

Китайська аеробіка для плаского живота, чи насправді така ефективна

Вважається, що своєрідна китайська аеробіка допомагає швидко спалити жир та зменшити живіт. Спробувати її однозначно варто хоча б заради інтересу і нового досвіду. Але чи займатись подібною практикою на регулярній основі — велике питання.

Йога, фітнес, пілатес … Поряд зі стандартними вправами в соцмережах можна зустріти уривки з тренувань азіаток, де вони енергійно рухаються інтенсивно похитуючи стегнами і скорочуючи м’язи живота.

Такі танцювальні вправи, в яких основний акцент зорієнтований на живіт, прийнято називати китайською аеробікою. Вважається, що цей вид фізичного навантаження ідеально підходить для жінок різного віку: адже ти не тільки займаєшся спортом, але й розвиваєш пластику та координацію, а також навчаєшся танцювальним рухам.

Тренери обіцяють, що з таким кардіо-навантаженням можна схуднути, навіть якщо займатися лише 10-15 хвилин на день.

По суті, китайська аеробіка мало чим відрізняється від стандартних жироспалюючих кардіо-навантажень. Однак дуже важливо не забувати про те, що кожна вправа має свою техніку виконання — ігнорувати яку не можна, хоч би якими швидкими були рухи.

У випадку з китайською аеробікою основний імпульс приходиться на область попереку — одну з найуразливіших частин хребта. Таке активне навантаження може призвести до травм та болючих відчуттів , що унеможливлює  продовжувати заняття спортом.
Якщо тобі хочеться спробувати китайську аеробіку, обов’язково звертай увагу на відео пояснення тренерів про те, як слід виконувати вправи. Найкраще таке тренування проводити біля дзеркала, щоб бачити свою техніку виконання.

Якщо ти маєш проблеми зі здоров’ям спини, краще й зовсім почекати з подібними кардіо-експериментами — і спробувати пілатес, який допомагає відчути глибокі м’язи преса та їхній взаємозв’язок з іншими м’язами тіла.

Пасевич Анна

Я - головний редактор сайту ProstoWay. Закінчила Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, філологічний факультет. Працюю з текстами, орієнтуючись на сучасні тенденції та інтереси аудиторії. Вмію створювати якісний та цікавий контент на теми здорового харчування, спорту, психології та одночасно стежу за поп-культурою, модою та б'юті-трендами.

Останні новиники

Як правильно вибрати глибину для посадки овочів

Посів — справа тонка. Тут не можна «на око» сипнути насіння і сподіватися, що все…

1 годину тому

Чим обробити яблуні від хвороб та шкідників в квітні

Всі чекають на весну. Дачники, щоб почати підготовку до посадок, а шкідники та хвороби, щоб…

11 години тому

Інноваційні кросівки зі шкіри кактуса та кукурудзи замість Adidas Samba

Неймовірні рішення з'являються в дизайні одягу та взуття. Інноваційність, екологічність, досконалий дизайн — все в…

14 години тому

Три оригінальних ідеї, як носити хустку в сезоні літо-2025

Хустка — такий маленький аксесуар, але має стільки стильних можливостей. В ньому закладено потужний модний…

14 години тому

Два бюджетних засоби для активного приросту гілок у кущів смородини

Кущі смородини будуть розростатися в усі сторони, якщо підживити їх золою та крохмалем. Два бюджетних…

15 години тому

Чому стіни в інтер’єрах найдорожчих будинків мають темні відтінки

Не факт, що ви звертали увагу на цей цікавий момент. Погортайте сторінки журналів, подивіться фото…

16 години тому