Приємно бачити, коли розпускається бузок. Він такий гарний та ароматний. Неможливо на нього перестати дивитися. Якщо ви також любите цю прекрасну рослину та вирощуєте її, тоді треба знати про підживлення. Воно допоможе рослині правильно та активно рости, розвиватися та цвісти.
Хоча рослина й невибаглива та часто росте у дворах сама по собі, але від поживного добрива також не відмовиться. Вносити їх можна навесні або восени. Частіше використовувати добрива немає потреби, бо це може негативно вплинути на морозостійкість кущів. Виходить, що бажання зробити як краще обернеться з точністю до навпаки.
Рекомендується ранньою весною один раз внести добрива. Цього вистачить. Для цього підійде компост або коров’як. Поливають пристовбурні кола. Також можна замість вказаних добрив використовувати сечовину або аміачну селітру. Розрахунок — 50 г на один кущ.
Зверніть увагу на важливий момент. Можна використовувати як органіку, так і мінеральні добрива, комбінувати їх. При останньому варіанті концентрація речовин має бути знижена. Один раз на 3 роки рекомендується вносити по 30 г під кожен кущ калійно-фосфорні добрива.
Догляд за бузком обов’язково продемонструє результат у вигляді яскравих та гарних суцвіть на гілках улюблених кущів. Головне — все робити вчасно та в достатній кількості. Нехай ваш бузок радує вас.
Ти при надії? Вітаємо! Це один із найчутливіших і найнезвичайніших періодів у житті кожної жінки,…
В нашому кліматі без пуховика взимку просто не обійтись. Він і зігріє у морози, і…
Є 10 простих способів оновити гардероб і обійтися при цьому мінімальними витратами або взагалі без…
Особливо приємно носити трендові речі, так би мовити, родом із дитинства. Теплі шкарпетки, легінси зі…
Складати гардероб суцільно з базових речей, метод хоч і перевірений, але дещо нудний. Часом, щоб…
До настання зими вже рукою подати, тому тепла шапка нам точно знадобиться. Чи капор? Чи…