Цибуля сама по собі досить витривала рослина. І можна спостерігати, що вона без особливого догляду гарно росте. Зрештою, у цибулі також скінчитись запас терпіння та витривалість до умов вирощування. В результаті вона може почати жовтіти. Якщо ви не хочете випробовувати долю цінного коренеплоду, вчасно підживлюйте.
Найперше потрібно розуміти, що в кожного дачника та городника власні методи впливу на врожайність та стан рослин. Пропонуємо вам добрива, які використовують найчастіше на практиці:
Ці різновиди добрив дають гарний результат. Потрібно тільки дотримуватись пропорцій для приготування розчинів. Наприклад, коров’як беруть у розмірі 60 г на 10 л води. Розчин використовують для поливу.
Сечовину розводять у кількості 25 г на 10 л води. Сіль використовують, щоб цибуля не гнила на грядках. Для цього 1 склянку солі розчиняють у 10 л води та поливають грядки.
Проти пожовтіння допомагає йод. Для цього потрібно розвести 10 мл речовини у невеликій кількості воді, а потім вже розвести з водою у пропорції 1:10.
Якщо вчасно все робити та правильно доглядати, результат буде відмінний. Цибуля буде рости гарна, велика та смачна. І жодної гнилі чи пожовтіння не буде.
Ти при надії? Вітаємо! Це один із найчутливіших і найнезвичайніших періодів у житті кожної жінки,…
В нашому кліматі без пуховика взимку просто не обійтись. Він і зігріє у морози, і…
Є 10 простих способів оновити гардероб і обійтися при цьому мінімальними витратами або взагалі без…
Особливо приємно носити трендові речі, так би мовити, родом із дитинства. Теплі шкарпетки, легінси зі…
Складати гардероб суцільно з базових речей, метод хоч і перевірений, але дещо нудний. Часом, щоб…
До настання зими вже рукою подати, тому тепла шапка нам точно знадобиться. Чи капор? Чи…