Коли ти нарешті знаходиш вправи, які тобі підходять і подобаються в виконанні, з’являється стимул буквально оселитися в спортзалі! Зважаючи на те, що більшість звичок не приносять користі здоров’ю, це здається чудовою ідеєю. Насправді тренуватись щодня не варто, і ось чому.
Спорт – справжнє випробування для тіла. Але якщо ти не даси собі добре відпочити, можеш перетренуватися. Під час занять м’язи отримують справжній стрес, і якщо вони потім не відпочиватимуть, корисний ефект скоро зійде нанівець.
Ти сама помітиш, що виконуєш вправи з більшою легкістю і впевнено рухаєшся далі за тренувальним графіком. Крім того, покращуються сон та настрій.
Чим сильніше і частіше навантажуєш м’язи, тим вищий шанс розтягнути зв’язки або отримати забій. Наприклад, якщо ти виконувала присідання зі штангою, не потрібно повторювати їх у наступні 2-3 дні. Групи м’язів, які не встигли відновитись, можуть тебе підвести.
Саме тому щоденні тренування далеко не такі корисні, як чергування спортивних і відновлювальних днів. Це той самий випадок, коли кількість необов’язково перетворюється на якість.
Светр з пуховиком - це мастхев-речі з настанням сезону холодів. Гарний якісний светр зігріє тебе…
Про багатошарові образи вже було сказано все і неодноразово. Але багато хто все одно обходить…
В гардеробі вкорочені штани можуть стати хітом або безжалісно бути забутими на дальній полиці шафи.…
Взимку так холодно, постійно задуває то в спину, то під куртку. А після цього нежить,…
Одна з причин, чому варто чекати на похолодання — це стильні дутики. Такі зручні та…
Осінньо-зимові покази сезону осінь-зима 2024/2025, починаючи з Нью-Йорка та закінчуючи Парижем, запам'яталися нам цікавою деталізацією…