Якщо слива рясно цвіте, то не завжди вона дає гарний урожай. Буває, що плодів зав’яжеться багато, а дозріває з них лише частина, тому що опадають зеленими. У чому ж причина?
Дереву може не вистачати вологи, корисних речовин або воно уражене хворобою чи шкідниками. Також причиною можуть бути весняні заморозки.
Якщо сливі не вистачає цинку, калію та фосфору, вона скидатиме плоди зеленими. Навесні, до розпускання бруньок треба обов’язково підживлювати сливу сечовиною., 120 г порошку на 10 л води. А в червні можна удобрити органікою. Треба взяти 1/4 гною на 10 л води.
Азотні добрива вносити краще навесні. Поливайте сливу до 6 разів на сезон, особливо, якщо літо посушливе. Досвідчені садівники радять поливати за 20 днів до збору урожаю, щоб плоди були соковитими.
Також дерево може постраждати від нападу шкідників. З попелицею борються за допомогою мильного розчину. У 10 л води розчиніть 100 г господарського мила й покропіть дерево. Або зробіть тютюнову настоянку. Візьміть 500 г тютюну й залийте 10 л води й поставте на 2 доби у темному місті. Після цього можна кропити сливу.
Борною кислотою можна прогнати зі сливи мурах. Для цього візьміть 2 г борної кислоти, розчиніть у 1 л води й покропіть дерево.
Є 10 простих способів оновити гардероб і обійтися при цьому мінімальними витратами або взагалі без…
Особливо приємно носити трендові речі, так би мовити, родом із дитинства. Теплі шкарпетки, легінси зі…
Складати гардероб суцільно з базових речей, метод хоч і перевірений, але дещо нудний. Часом, щоб…
До настання зими вже рукою подати, тому тепла шапка нам точно знадобиться. Чи капор? Чи…
Напевно, ти вже відчула перші листопадні заморозки зранку? Отож бо і воно! Настав час терміново…
З початком нового сезону настає час звернути увагу на нові тренди. Ми вже розглянули головні…