Лайфстайл

Як вживати яблучний оцет

Ви напевно не раз чули про чудодійні властивості яблучного оцту. Цей натуральний продукт увібрав у себе все найкраще від вихідної сировини – яблук. У яблучному оцті міститься безліч ферментів та вітамінів, серед яких натрій, кальцій, залізо. Розбираємось, якого ефекту очікувати від регулярного використання цього засобу.

Самопочуття

Яблучний оцет розщеплює білки з їхньої складові — амінокислоти. Потрапляючи в організм, амінокислоти допомагають керувати гормонами стресу. У процесі розщеплення білка виробляється триптофан, який вивільняє головне джерело нашої енергії та радості – серотонін. Цей «гормон щастя» допомагає розслабитися та покращує настрій. Якщо регулярно підтримувати природне вироблення серотоніну в організмі, ми зможемо краще справлятися з тривогою, депресією та хронічним стресом.

Тіло

Оцет має цілу низку корисних властивостей, які благотворно впливають на наш організм та тіло. Він покращує травлення, нормалізує роботу кишечника та прискорює метаболізм, що допомагає швидко скинути вагу. Якщо розбавити його у воді та приймати до їжі, оцет допоможе запобігти печії та вирівняти pH-рівень в організмі – особливо це важливо для тих, хто зловживає кавою та алкоголем та їсть багато солодкого. Багато досліджень доводять, що рак не може розвиватися в лужному середовищі, а регулярне застосування яблучного оцту нормалізує кислотно-лужний баланс.

Краса

Розбавленим з водою оцтом (у концентрації не більше 2,5%) у пропорціях 1:1 можна протирати обличчя: він висвітлює постакне та дезінфікує запалення, а також покращує еластичність, підтягує шкіру та бореться з мімічними зморшками та ознаками старіння. Крім цього, яблучний оцет допомагає нейтралізувати неприємні запахи і діє як натуральний дезодорант – коли він висихає, його запах зникає. Властивість балансувати pH-рівень відбивається і на нашій шкірі та волоссі: оцет робить пасма здоровими та блискучими, очищає шкіру голови та усуває лупу. Додайте трохи оцту у воду, нанесіть настій на вологе волосся та помасажуйте голову, дозволяючи рідині стекти по пасмах. Потримайте кілька хвилин і змийте холодною водою.

Пасевич Анна

Я - головний редактор сайту ProstoWay. З великим інтересом вивчаю тему здорового харчування, спорту, психології та одночасно стежу за поп-культурою, модою та б'юті-трендами. Обожнюю кулінарію, свій перший борщ і бісквіт приготувала в 10 років, відтоді готую кожного дня. А зараз радую смачними і корисними стравами свою сім'ю і з великим задоволенням поділюсь рецептами та кулінарними хитрощами з вами.

Останні новиники

Як правильно потрібно ділити бульби жоржин: названо головні правила

Жоржини, як відомо, розмножуються бульбами. Тому, коли надворі температура буде + 18-20 градусів, можна висаджувати…

6 години назад

Яскравий салат, який доповнить великодній стіл

Великодній стіл досить багатий. Але смачний, оригінальний, яскравий, як і саме свято, салат без майонезу…

7 години назад

Як правильно садити гладіолуси: квіткарі поділилися порадами

Гладіолуси – це квіти, що здатні прикрасити  своїми різнокольоровими стрілами будь-яку клумбу. Але це за…

7 години назад

Сім продуктів, які обов’язково треба покласти у великодній кошик

За кілька днів більшість українців будуть зустрічати Великдень. У кожному регіоні свої традиції, але збирати…

8 години назад

Чому жовтіють кінчики цибулі й часнику: пояснення агронома

Іноді можна спостерігати, як колись зелені пера цибулі й часнику починають жовтіти. Перша думка, яка…

8 години назад

Камалія показала фото свого палацу

Камалія була заміжня тривалий час. Та трапилось так, що через значні розбіжності в поглядах вона…

8 години назад