Про те, що риба корисна, знають усі. На жаль, спосіб її приготування, який найчастіше представлений жаркою, зводить її користь практично нанівець. Зберегти всі природні вітаміни та мікроелементи можна у тому випадку, якщо рибу варити, а не смажити. Однак тут інша дилема – не всі люблять смак вареної риби. Але, як показує практика, справа зовсім не в рибі, а в тому, що більшість людей варить її неправильно.
Найкраще для варіння використовувати охолоджену рибу. Якщо продукт все ж таки зберігався в морозилці, то перед варінням його розморожують і ретельно чистять. Бажано обробити тушку риби на філе. Так вона швидше звариться, і в готовому вигляді виглядатиме естетичніше.
Для варіння найзручніше використовувати шматки середнього розміру, приблизно з 2-2,5 сірникових коробок. Закладають рибу в киплячу, трохи підсолену воду, в яку вже додані прянощі (перець, лавровий лист, приправа для риби). Час варіння визначається виходячи із сорту риби, але, як правило, не становить більше 20хв. Те, що риба готова можна визначити візуально – її шматочки опустяться на дно каструлі.
При приготуванні рибного супу рекомендується бульйон зварити заздалегідь. Потім вийняти з нього рибу, покласти картоплю та овочеву засмажку. А коли вони зваряться, повернути в каструлю нарізану дрібними шматочками рибу.
Відповідно до другого варіанта, овочі варять заздалегідь, а приблизно за 15-20 хвилин до їх готовності в каструлю кладуть нарізану на порційні шматки сиру рибу.
До речі, настоювати або томити рибний суп не рекомендується, – він цього він каламутнішає і набуває неприємного присмаку. Вживати цю страву слід одразу після приготування.
Практичне, зручне взуття під назвою топсайдери було в категорії антитрендів. В цьому році воно впевнено…
Завершився показ мод в Мілані, а разом з тим визначилася низка трендів на сезон осінь…
Найкращий одяг на планеті — джинси. Так про них кажуть модні люди, які обожнюють денім.…
Костюм один, а стилізація дає можливість видозмінювати образи без жодних проблем. Одна невелика деталь кардинально…
Березень – місяць, коли руки самі тягнуться до землі. Сонечко припікає, повітря пахне весною, а…
Грядки, клумби, квітники — все буде, якщо для цього є придатний ґрунт. Після зими у…