Почнемо з найочевиднішого — сіль та алкоголь. У вечірній час вони майже гарантовано забезпечуть вам набряки . Не можете відмовити подрузі чи коханій людині у келиху вина за компанію? Обов’язково збалансуйте його склянкою води.
Крім очевидних маринованих продуктів чи чіпсів, постарайтеся повністю обмежити на ніч «приховану сіль» — у хлібі та картоплі. А при приготуванні страв використовуйте розмарин, куркуму, імбир, часник та кардамон. Протизапальна «магія» цих приправ, по-перше, знизить ризик набряку, а по-друге, боротиметься з почервоніннями чутливої шкіри навколо очей, поки ви спите.
Менш очевидна причина «ефекту жаби» – свіжі томати. Овоч належить до сімейства пасльонових та містить високу дозу соланіну, речовини, що викликає запалення на слизових. Зрадливо «працює» і баклажан. Науково цей факт, щоправда, не доведений, але на нього регулярно вказують у своїх експертних зож-порадах уважні до власної шкіри та фігури супермоделі. Спробуйте виключити пасльонові з раціону на три тижні та помітите колосальні переваги для вашої шкіри та сну.
Впливовий експерт із харчування з Нью-Йорка Бріжитт Зейтлін рекомендує замінити їх під час вечері такими легкими для травлення овочами, як артишок, шпинат, рукола, огірки, спаржа, авокадо та батат.
Хрестоматійна «склянка теплого молока на ніч», можливо, і заспокоює нервову систему, викликаючи асоціації з безтурботним дитинством, але очам від цього, чесно, не легше. Молоко, сир, йогурт і навіть улюблений кефір можуть спровокувати набряк верхніх повік, особливо якщо з віком лактоза почала засвоюватися гірше (у числі симптомів – відчуття тяжкості у шлунку). Якщо склянка вечірнього молока входить у ваші закоренілі звички, а мішки навколо очей викликані нібито «спадковістю», проведіть експеримент і спробуйте на пару тижнів виключити молочні та кисломолочні продукти.
Золоте правило будь-якого адепта правильного харчування – залишити 5-10% у раціоні на заборонені задоволення: скажімо, морозиво, шоколадне тістечко або пончик. В іншому випадку буде занадто сумно дотримуватися ЗХ і можна зірватися. Головне, знати міру: десерт не більше 200 грам та не пізніше 15.00.
Будь-які подібні ласощі насичені жирами і цукром, які заважають заснути і не приємно впливають на зовнішній вигляд. Всупереч поширеній думці, що солодощі підвищують настрій, у нічний час вони, навпаки, сприяють виробленню гормону стресу кортизолу, який перешкоджає виробництву колагену, який сприяє молодості шкіри.
Альтернативний варіант – половина банана або жменя горіхів, які підвищують рівень мелатоніну.
Солодких та приємних снів!
Денім є найпопулярнішим в гардеробі багатьох жінок. З джинсами можна створювати безліч образів, які будуть…
Весілля стає модним випробуванням не тільки для нареченої. Чоловікам також потрібно чимало продумати, вибрати, поєднати.…
Тропічна рослина, яка захоплює своїм розкішним листям. Саме воно є декоративно цінним. Монстера прикрасить собою…
Модна стилізація образів зі спортивним одягом та спідницями — один з трендових напрямів цього року.…
Оладки виходять пласкими або ж твердими, якщо не додати розпушувач? Насправді навіть без соди та…
Нові тренди захоплюють не тільки весну. Бахрома, пастельні відтінки, широкоплечі силуети, кльош — багато цікавого…