Любителі смачненько поїсти певно не відмовляться від соковитої відбивної.
Якщо ви засвоїте поради по її приготуванню, то з легкістю справитесь з цією задачею.
Як вибрати м’ясо
Звісно, найсмачніші відбивні приготуються зі свинини. Варто обрати ошийок, де майже немає жиру.
Свинна лопатка, стегно зі світло-рожевим відтінком та прошарками жиру, також відмінно підходять для приготування відбивної.
Якщо ви плануєте приготування відбивних з курячого м’яса, то найкраще підійде куряче філе.
Стегно яловичини має бути світло-червоним. Якщо ж ви збираєтеся приготувати відбивні з баранини, купуйте світле стегно або світлий ошийок.
Якої товщини мають бути шматочки м’яса
Надто тонко не потрібно нарізати м’ясо для відбивних. Воно може пригоріти, й відбивні не вийдуть ніжними та соковитими.
Найкраще нарізати м’ясо шматочками завтовшки до 1,5 сантиметрів. Для цього процесу варто обирати ножі з максимально гострим лезом, щоб легко впоратися з волокнами, не порушивши їхньої структури.
Коли порційні шматочки биточків нарізані, потрібно відбити їх, але тут варто знати міру. Кухонний молоток краще замінити тендерайзером. З його допомогою ви швидше та якісніше підготуєте ваші відбивні до обсмажування.
Які спеції додати до відбивних
Тут нічого секретного – варто натерти м’ясо сіллю з меленим перцем. Це класичні та ідеальні складові в даному випадку. Але, звісно, ви можете додати до них спеції на свій смак та вподобання. Варто при цьому всього додати вміру, щоб поліпшити а не зіпсувати якість страви.
Панірування
Панірування – обов’язковий процес. Спершу гарно просушіть ваші шматочки відбивних. Для паніровки найчастіше використовують сухарі, та підійде й кунжут.
Час обсмажування
Час обсмажування відбивних залежить від таких чинників як якість сковороди, температурний режим, вид м’яса і таке інше. Смажити м’ясо краще, потримавши на помірному вогні протягом трьох хвилин з кожної із сторін.
Не потрібно робити вогонь маленьким і обсмажувати м’ясо надто довго. Так ви ризикуєте пересушити відбивні. Враховуйте інтенсивність готування вашої плити, щоб підібрати оптимальний режим приготування страви.
Небагато речей здатні зберегти свою актуальність крізь роки, але біла сорочка — виняток із усіх…
Зазвичай в осінньо-зимовий сезон сукні не стоять на першому місці у списку речей, які ми…
Анімалістичні принти давно захопили модний світ. Якщо минулого сезону всі буквально божеволіли по леопардовому орнаменту,…
Шуби — наймодніший верхній одяг сезону осінь-зима 2024/25. Ними дизайнери пропонують замінити пуховики, дублянки, утеплені…
Після закінчення тижнів моди ми вивчаємо глобальні тренди. Найчастіше серед них виявляються нетривіальні рішення, експериментувати…
Пальто – наш незамінний осінній супутник. Щоправда, образи з ним не завжди виглядають так само,…