Не все так однозначно. Фраза, яка цілком підходить до омлетної теми. В уяві гурманів він має бути високим, пухким і не опадати після перекладання на тарілку. По факту в більшості випадків він таким не виходить. В чому ж формула кулінарного успіху.
Немає «золотого» стандарту в пропорціях. Рецептів в кулінарних книгах є безліч. Бісквітний омлет можна приготувати окремо на білках, додаючи 1,5 ст.л. молока та 1 ціле яйце. Він має тримати форму. Якщо приготувати на сметані чи вершках — смак буде виразнішим.
Потрібно додавати її чи ні — в цьому питання. Відповідь ствердна. Мука допоможе омлету тримати форму. На 1 яйце додають 1 ст.л. муки.
Практичний досвід демонструє факт, що омлет краще тримається при звичайному збиванні виделкою або вінчиком. Навіть на тарілці після сковороди ефект зберігається. Високі технології та кухонних помічників можна лишити поки що в стороні.
Кулінарно-філософське питання. Залежить від того, який різновид омлету ви готуєте. На повільному вогні та під кришкою омлет зростає та отримує ніжну структуру. Він ніби пропікається. Зі сковороди на тарілку перекладете, а він не опаде.
Чесно кажучи, отримати на сковороді пухкий омлет — це справа практики та вправності. Якщо ви хочете безпрограшний варіант, тоді готуйте його у вузькому та високому посуді. В даному випадку омлет запікають в духовці. Дієтологи вважають, що це найздоровіший спосіб приготування страви з французьким акцентом.
Джинси – головний зимовий маст-хев та основа гардеробу на холодний сезон. Але будемо відверті: багато…
Ефективна вентиляція — це не просто черговий пункт у списку будівельних правил, а насамперед запорука здоров'я…
Прикро, коли на новому светрі, купленому не за маленькі гроші, з'являється велика зачіпка, яка не…
Французькі жінки завжди вважалися еталоном стилю та елегантності. Ми вже не раз розповідали, якими прийомами…
Ще недавно тонкий ремінь був забутий і схований у глибини шафи. Але сьогодні він знову…
Кожному з нас знайоме це почуття: позаймався у залі, а наступного дня м'язи «гудуть». Чи…