Раніше кабачки вирощували в промислових масштабах та для годування фермерських тварин. Зараз цей овоч неймовірно популярний. З нього можна приготувати багато смачних страв, тому городники його активно вирощують. Процес має певні нюанси. Кабачки вимогливі до світла та тепла. При похолоданні вони уповільнюють ріст, оскільки оптимальні умови, коли на вулиці не менше +12 °C.
Це один із проблемних моментів при вирощуванні кабачків. Дощова погода призводить до створення негативних умов, при яких зав’язі починають гнити. Ця чутливість до надмірної вологи може лишити довгоочікуваного врожаю.
Єдиний вихід допомогти рослині — накрити її плівкою або зробити невеликий тент. Це допоможе знизити вплив на овоч.
Якщо кабачкові квіти після дощу не встигли просохнути, вони починають гнити. При ураженні квітки є велика вірогідність, що і молода зав’язь також буде уражена. Нажаль, доведеться її обірвати. Доторкніться до квітки. Зазвичай вони легко відпадають самі.
Висаджувати кабачки потрібно на відстані 40-80 см. Якщо занадто густо, буде прогресувати парниковий ефект. Це також призведе до утворення сприятливих умов для гниття.
При недостатньому підживленні бором і йодом у кабачків також виникають складнощі із цвітінням та зав’язями. Зрештою, завелика кількість добрив з азотом теж відноситься до порушення правил вирощування. Виправити становище з надлишком мікроелементів можна частими поливами.
Светр з пуховиком - це мастхев-речі з настанням сезону холодів. Гарний якісний светр зігріє тебе…
Про багатошарові образи вже було сказано все і неодноразово. Але багато хто все одно обходить…
В гардеробі вкорочені штани можуть стати хітом або безжалісно бути забутими на дальній полиці шафи.…
Взимку так холодно, постійно задуває то в спину, то під куртку. А після цього нежить,…
Одна з причин, чому варто чекати на похолодання — це стильні дутики. Такі зручні та…
Осінньо-зимові покази сезону осінь-зима 2024/2025, починаючи з Нью-Йорка та закінчуючи Парижем, запам'яталися нам цікавою деталізацією…