Гіацинти можуть порадувати садівників ніжним цвітінням з великою кількість кольорів і тривалістю цього процессу. Але все залежить від того, коли були посаджені гіацинти восени.
Рослини потребують щорічної зміни місця. В іншому випадку їхнє цвітіння поступово слабшає. Процес посадки гіацинтів складається з наступних етапів:
Деякі квіткарі рекомендують покласти на дно лунок дренаж із піску та попелу. За допомогою попелу можна захистити квіти від різних недуг. Товщина дренажу має перевищувати 5 сантиметрів. Відстань між цибулинами має бути не менше ніж 15 сантиметрів. У суху погоду рекомендується полити посадки.
Вибір відповідного періоду для посадки залежить від кліматичних умов. Досвідчені квітникарі рекомендують висаджувати гіацинти у теплий період осені. Здійснювати посадку краще наприкінці вересня чи на початку жовтня.
Ранні посадки можуть негативно позначитися на цвітінні. Якщо посадку буде відкладено на кілька тижнів, то в цьому немає нічого страшного. Але це можна припустити лише тоді, коли очікується тепла осінь.
Щоб закріпитися на новому місці, цибулинкам знадобиться місяць. Якщо морози настали раніше за цей термін, то клумбу краще накрити листям, тому що в іншому випадку гіацинти замерзнуть. Терміни посадки різняться залежно від регіону. Також квітникарі повинні враховувати погодні умови.
У процесі посадки гіацинтів обов’язково потрібно дотримуватись рекомендованих термінів. Якщо цього не зробити, можна зіткнутися з труднощами. Весняні посадки не дадуть цвітіння в перший рік зростання, тому краще садити квіти восени.
Рослина любить світло, тому не потрібно вибирати надто затінені ділянки. В іншому випадку гіацинти будуть цвісти мізерно. При цьому клумби обов’язково мають бути захищені від протягів.
Іноді цибулини починають гнити від підвищеної вологості. І тут необхідно збільшити висоту дренажу. Також можна спробувати зробити грядки із невеликим нахилом. Занадто ранні терміни посадки гіацинтів призводять до того, що квітки повільно розвиваються.
Смачне та солодке завжди хочеться до чаю або до кави. Якщо ви хочете печиво, але…
Полуницю можна й треба підживлювати без хімії, просто, натурально й по-домашньому. Полуничка це любить, і…
Квітневі заморозки — не вирок, якщо знати, як реагувати. Полуничка, капуста, огірочки чи розсада томатів…
Навесні кущі лохини потребують обрізки. Не ігноруйте її проведення. Від цього залежить розмір та смак…
Кущі лохини досить вимогливі. Їм постійно потрібно коригувати кислотність ґрунту, контролювати полив. Весна — початок…
Тренди весна-літо радують в 2025 році. Сумки на будь-який смак та розмір, колір та блиск.…