Малосніжна зима створює суттєві проблеми для городу, грядок та рослин. Відсутність накопиченої вологи потрібно вирішувати, а не чекати можливих опадів. В ідеалі після сніжної зими з вологістю ґрунту все добре, але не в цьому випадку. Сніг відсутній, отже, він не тане та не зволожує ґрунт.
Головне завдання — забезпечити затримку вологи, щоб вона не випаровувалася. Найкращий спосіб це зробити — замульчувати грядки. Також рекомендується зробити борозденки для накопичення вологи.
Якщо ви вже висіяли перші культури в березні, поливайте їх. В середині березня сіють капусту, цибулю, можуть також томати та баклажани. Тому слідкуйте за станом ґрунту. Особливо вода потрібна багаторічникам та суниці. Після малосніжної зими вони можуть мати сухе коріння.
Для забезпечення утримування вологи в лунки розкладайте перегній. Якщо немає, користуйтеся гідрогелем. Це допоможе рослинам утримувати вологу після поливів.
Переважно розпушення рослинам та ґрунту приносить користь, але не у випадку посушливих весняних умов після малосніжної зими. Потрібно зменшити кількість таких робіт, щоб волога не випаровувалася.
Читайте також: Скільки разів навесні потрібно підживити півонії для пишного цвітіння
Придивіться до вашої розсади, і ви будете знати, що саме вона потребує. Коли на зелених…
Оригінальні страви можна подати на святковий стіл та здивувати родину. Традиційно печуть здобні паски та…
Гречка вважається національним продуктом. Про неї завжди кажуть, що вона повинна бути в раціоні, бо…
Цікава добірка з фільмів, в яких можна бачити гарні сади. Влаштуйте собі кіноперегляд та отримайте…
Мати свіжий, привабливий та стильний вигляд може кожна жінка. Немає значення, який вік. Знайти гармонію…
Якщо ви хочете мати бездоганний вигляд, вам не треба мати заповнену до самого верха шафу.…