Сучасна б’юті-індустрія щодня балує нас новинками та спокусливими баночками, тому ой як нелегко встояти перед покупкою нового крему або маски на пробу. На жаль, шкіра не завжди поділяє наше захоплення і часом може відповісти несподіваною реакцією навіть на перевірені і хвалені б’юті-продукти.
Насамперед, експерти рекомендують завжди вибирати догляд по типу своєї шкіри. Спонтанна емоційна покупка за рекомендацією улюбленого блогера (або просто тому, що баночка красива) може, у найкращому разі, стати марною тратою грошей, а в гіршому — причиною появи небажаних симптомів на обличчі, лікування яких потребуватиме додаткових інвестицій. Однак навіть якщо ви дотримуєтеся цього правила — це не завжди гарант того, що продукт вам підійде. Індивідуальна непереносимість, зміна сезонів і поточний стан шкіри з ряду можливих причин (наприклад, її зневоднення або підвищена чутливість) — фактори, на які слід звертати увагу при виборі засобів для догляду. При цьому зрозуміти, що догляд вам не підходить, не завжди можна з першого дня застосування: іноді реакція шкіри (причому, необов’язково така явна, як висипання) може бути через деякий час після регулярного використання продукту.
Як у такому разі вчасно визначити, що догляд вам не підходить?
Найбільш очевидні та явні ознаки, звичайно, поява висипів. Так, вони можуть бути наслідком інших більш глобальних проблем. Спробуйте на якийсь час виключити новий продукт із догляду: якщо висипання зменшаться і почнуть проходити, продукт краще замінити. У будь-якому випадку, акне не варто лікувати самостійно – краще звернутися до лікаря та дерматолога та здати аналізи, щоб визначити корінь проблеми.
Відчуття стягнутості після нанесення продукту. Якщо продукт сушить шкіру, це сигнал про те, що він вам не проходить. Можливо, засіб містить спирт, або багато води, яка швидко випаровується з поверхні шкіри, і мало зволожуючих олій.
Сверблячка, почервоніння, печіння, дискомфорт, набряк та інші очевидні прояви алергічної реакції. Слід вмитися холодною водою, нанести на шкіру пантенол та випити антигістамінний препарат. Якщо стан шкіри не покращиться протягом 24 годин, краще звернутися до лікаря. І, звісно, поміняти засіб. Печіння та почервоніння також може бути реакцією шкіри на агресивні кислоти. Якщо у вас чутлива шкіра, краще вибирати особливі засоби.
Чорні точки, комедони та закупорені пори. Ймовірно, засіб містить силікони, мінеральні олії та інші інгредієнти, що забивають пори. При виборі засобу краще надати перевагу некомедоногенним продуктам.
Засіб скочується (якщо це, звичайно, не пілінг-скатка), залишає на обличчі плівку або погано вбирається. Це не завжди ознака поганого засобу – можливо, він просто не розрахований під ваш тип шкіри. Ймовірно, крем занадто щільний, і вам підійдуть легші текстури.
Тренди не можуть бути всі швидкоплинними. Причина досить очевидна. Просто деякі з модних тенденцій так…
Мода швидкоплинна. В цьому є великий сенс. Про це варто замислитися, коли на арені з'являється…
Біла сорочка часом здається найнуднішим предметом гардеробу, хоча обійтися без неї практично неможливо. Насправді, вирішити…
Ви помітили один тренд серед фешн-інфлюєнсерів? Цього сезону вони відводять одну з головних ролей аксесуарам.…
Знайомимось із черговою версією трендового перлинного манікюру, натхненого сніговим вайбом грудня, який вже ось-ось на…
Трикотажні речі - це не тільки про зиму, вони необхідні кожній модниці цілий рік. Але…