Секрет отримання унікального врожаю будь-якої городньої та садової культури полягає у збалансованому внесенні підживлення. Дисбаланс будь-якого елемента може внести коригування, які призведуть до слабкішого врожаю чи зроблять рослини вразливими перед хворобами і шкідниками.
Досвідчені дачники пояснили, як визначити дефіцит азоту, фосфору та калію у помідорів. Для цього потрібно лише звернути увагу на листя кущиків.
Старе листя швидко жовтіє і опадає. Ситуацію можна виправити за допомогою підживлення: у 10 л води розмішують 15 мл сечовини та обприскують.
Листя має фіолетовий відтінок і згортається всередину. Допомогти рослинам можна кореневим підживленням. Склянку суперфосфату заливають літром окропу і настоюють протягом 10 годин. Далі розбавляють 10 л води та вносять по 500 мл на кожен кущ.
Молоденьке листя згортається в трубочку, а старе жовтіє, його край висихає. Виправити ситуацію можна за допомогою кореневого підживлення калійною селітрою: 15 мл засобу на 10 л води. На кожен кущ виділяють по 500 мл розчину.
В гардеробі вкорочені штани можуть стати хітом або безжалісно бути забутими на дальній полиці шафи.…
Взимку так холодно, постійно задуває то в спину, то під куртку. А після цього нежить,…
Одна з причин, чому варто чекати на похолодання — це стильні дутики. Такі зручні та…
Осінньо-зимові покази сезону осінь-зима 2024/2025, починаючи з Нью-Йорка та закінчуючи Парижем, запам'яталися нам цікавою деталізацією…
Коли говорять «кулон», в уяві відразу виникають срібні, золоті прикраси на ланцюжку, біжутерія. Проте мода…
Існує лише одне правило, яким невисокі дівчата мають керуватися, обираючи одяг. Хочеш дізнатися про нього?…