Патисон – дуже смачний та корисний овоч. Вони смак подібні до кабачків, але м’якоть щільніша. У подробицях написали, як вирощувати та доглядати за патисонами, щоб рясно родили.
За патисонами доглядають, як і за кабачками. Коріння патисонів росте дуже близько до поверхні, тому треба обережно їх полоти, щоб не пошкоди рослину.
А щоб не росли бур’яни й затримувалася волога, досвідчені городники мульчують землю навколо кущів. Щоб було більше зав’язі на патисонах, видаляйте по 1-2 листковій частині. Таку процедуру треба повторити через 4-5 днів.
Патисони запилюються комахами, щоб залучити ос та інших комах-запилювачів радять покропити кущі солодким розчином. Без комах будуть квіти-пустоцвіти й урожаю не дочекаєтеся.
Зрізайте вчасно, щоб плоди не переростали, тоді будуть утворюватися нові зав’язі патисонів.
Ці овочі люблять рясний полив, але при поливі не треба, щоб вода потрапляла на квіти, вони від води загниваються. Не можна, щоб плоди лежали на землі, особливо під час дощів.
Підживлювати патисони можна розчином курячого посліду 1:10 з водою. Або розчином деревної золи з сірчанокислим амонієм. Для цього треба 200 г золи й 20-30 г амонію.
Коли говорять «кулон», в уяві відразу виникають срібні, золоті прикраси на ланцюжку, біжутерія. Проте мода…
Існує лише одне правило, яким невисокі дівчата мають керуватися, обираючи одяг. Хочеш дізнатися про нього?…
Запасаємось ідеями ошатного і при цьому дуже мінімалістичного манікюру! Навіть такий лаконічний і класичний нейл-дизайн…
Мода буває така, на яку можна тільки дивитися. Реалізувати ідеї в житті може бути неадекватно…
Бути привабливою та спокусливою легко, коли є мініспідниця. Прекрасний предмет одягу, з яким можна створити…
Вибір верхнього одягу на зиму – завдання із зірочкою. Вимог до цього предмету гардеробу незмінно…