Складно уявити собі дачну ділянку без такої рослини, як хоста, особливо в тому випадку, якщо на прибудинковій території є велика кількість тінистих зон. Ці рослини вважаються досить витривалими та чудово підходять для вирощування навіть новачками у садівництві.
Але якщо ви хочете досягти максимально ефектного виду хости, за нею потрібно правильно доглядати. Як саме читайте нижче.
Полив та підживлення
Перше, що потрібно зробити весною, – вгамувати спрагу хост, яка напевно у них є, якщо зима була малосніжною і талі води швидко зійшли.
Не забувайте і про підживлення, приступати до якого слід, коли листя відросте приблизно до 10 см. Можна порекомендувати для цієї мети нітроамофоску – 1 столова ложка, розведена в 10 л води, на рослину.
Крім цього, можна використовувати гумус та торф’яний компост або полив розчином коров’яку, зробленим у співвідношенні 1 до 10.
Мульчування
Мульчування потрібно для того, щоб хости не відчували дефіциту вологи, а вам рідше доводилося їх поливати і захищати від бур’янів.
Підходящий матеріал – хвойний опад чи шишки.
Пересадка
Незважаючи на те, що хости можуть спокійно обійтися без пересадки до 15 років, все ж таки краще проводити цю процедуру раз на 5 років.
Тренди не можуть бути всі швидкоплинними. Причина досить очевидна. Просто деякі з модних тенденцій так…
Мода швидкоплинна. В цьому є великий сенс. Про це варто замислитися, коли на арені з'являється…
Біла сорочка часом здається найнуднішим предметом гардеробу, хоча обійтися без неї практично неможливо. Насправді, вирішити…
Ви помітили один тренд серед фешн-інфлюєнсерів? Цього сезону вони відводять одну з головних ролей аксесуарам.…
Знайомимось із черговою версією трендового перлинного манікюру, натхненого сніговим вайбом грудня, який вже ось-ось на…
Трикотажні речі - це не тільки про зиму, вони необхідні кожній модниці цілий рік. Але…