Щоб патисони родили до пізньої осені треба дотримуватися правил догляду. Досвідчені городники поділилися у подробицях своїми секретами вирощування.
Патисони, як і всі городні культури треба вчасно поливати, підживлювати та прополювати. Бур’ян навколо стебла краще порвати руками, бо стебло можна пошкодити сапою. Коріння патисонів знаходиться близько до поверхні.
А щоб не росли бур’яни й затримувалася волога, досвідчені городники мульчують землю навколо кущів. Щоб було більше зав’язі на патисонах, видаляйте по 1-2 листковій частині. Повторюйте процедуру через 4-5 днів.
Патисони запилюють комахи, щоб залучити ос та інших комах-запилювачів радять покропити кущі солодким розчином. Якщо комах не буде, квіти цвістимуть пустоцвітами й урожаю не буде.
Не допускайте, щоб плоди переростали. Зрізайте вчасно, щоб утворювалися й розвивалися нові зав’язі патисонів, так вони родитимуть довго
Ці овочі люблять рясний полив, але старайтеся, щоб при поливі вода не потрапляла на квіти, квіти можуть загниватися від води. Не допускайте, щоб плоди лежали на землі.
Підживлювати патисони можна розчином курячого посліду 1:10 з водою. Також розчином деревної золи з сірчанокислим амонієм. Потрібно 200 г золи й 20-30 г амонію.
Тренди не можуть бути всі швидкоплинними. Причина досить очевидна. Просто деякі з модних тенденцій так…
Мода швидкоплинна. В цьому є великий сенс. Про це варто замислитися, коли на арені з'являється…
Біла сорочка часом здається найнуднішим предметом гардеробу, хоча обійтися без неї практично неможливо. Насправді, вирішити…
Ви помітили один тренд серед фешн-інфлюєнсерів? Цього сезону вони відводять одну з головних ролей аксесуарам.…
Знайомимось із черговою версією трендового перлинного манікюру, натхненого сніговим вайбом грудня, який вже ось-ось на…
Трикотажні речі - це не тільки про зиму, вони необхідні кожній модниці цілий рік. Але…