Щоб патисони родили до пізньої осені треба дотримуватися правил догляду. Досвідчені городники поділилися у подробицях своїми секретами вирощування.
Патисони, як і всі городні культури треба вчасно поливати, підживлювати та прополювати. Бур’ян навколо стебла краще порвати руками, бо стебло можна пошкодити сапою. Коріння патисонів знаходиться близько до поверхні.
А щоб не росли бур’яни й затримувалася волога, досвідчені городники мульчують землю навколо кущів. Щоб було більше зав’язі на патисонах, видаляйте по 1-2 листковій частині. Повторюйте процедуру через 4-5 днів.
Патисони запилюють комахи, щоб залучити ос та інших комах-запилювачів радять покропити кущі солодким розчином. Якщо комах не буде, квіти цвістимуть пустоцвітами й урожаю не буде.
Не допускайте, щоб плоди переростали. Зрізайте вчасно, щоб утворювалися й розвивалися нові зав’язі патисонів, так вони родитимуть довго
Ці овочі люблять рясний полив, але старайтеся, щоб при поливі вода не потрапляла на квіти, квіти можуть загниватися від води. Не допускайте, щоб плоди лежали на землі.
Підживлювати патисони можна розчином курячого посліду 1:10 з водою. Також розчином деревної золи з сірчанокислим амонієм. Потрібно 200 г золи й 20-30 г амонію.
Вітер та холод не будуть страшні, якщо вчасно утеплитися. Навіть дещо легкий образ можна зробити…
Жінка та сумка — історія про вічне. Аксесуар, якого ніколи не буває багато. В гардеробі…
Чорний колір може бути мегастильним. Недарма він входить в трійку найпопулярніших ахроматичних відтінків. Думка про…
Виглядати по-новому, додати образу ефектності, мати стильний вигляд. Все це можливо зробити без придбання нових…
Лайфхак з білою футболкою вам точно знадобиться. Досить часто від стилістів можна почути пораду щодо…
Якщо слухати підказки тіла, воно може продемонструвати, що і де саме погано функціонує. Сьогодні поговоримо…