Впевненість у собі є передумовою особистого та професійного повноцінного та успішного життя. Але що робити, коли у вас низька впевненість?
Низька впевненість – це набуте явище. Якщо ми не довіряємо собі і соромимося, то це тому, що у нас був досвід у дитинстві, який змусив нас відчувати, що з нами щось не так, і що ми не в порядку.
Цей досвід привів до того, що, будучи дорослими, у нас є внутрішній голос, який ніколи не підтримує нас добрим чи дружнім словом, і тому в психології називають його внутрішнім критиком. Він постійно намагається атакувати нашу самооцінку, і він дуже успішний і вправний у цьому.
Внутрішній критик не підбирає слів і може називати вас, як дурним, ідіотом, невдахою, боягузом, або характеризує нас як дурних, потворних, некомпетентних і слабких. Наш внутрішній критик абсолютно нічого не робить для підвищення нашої впевненості в собі.
Навпаки: Він завжди має на меті лише одне: зробити нас «маленькими». Наш внутрішній критик виконує свою роботу настільки спритно і вміло, що його критика завжди здається нам виправданою.
Критик у нас виникає у перші роки життя, коли дорослі постійно помічаючи наші помилки та слабкості і карали нас словами та зневажливою поведінкою, коли ми були не такими, якими вони нас хотіли бачити.
З часом ми навчилися дивитися один на одного очима батьків і говорити самі з собою, як колись наші батьки. Можливо, у школі над нами знущалися або дражнили через нашу зовнішність або нашу неспортивну поведінку, і тому ми не могли розвинути впевненість у собі.
Якщо ми хочемо бути більш впевненими і самосвідомими, нам потрібно перестати вірити словам нашого критика. Ми повинні вигнати внутрішнього критика з нашої голови і поставити на його місце підбадьорливий голос і слова підтримки.
Ми повинні навчитися самовибудовуватися і впевнено триматися в будь-якійситуації. Коли ми перестанемо принижувати себе і говорити собі, що з нами щось не в порядку чи ми гірші за інших, ми підвищимо свою самооцінку та впевненість.
Суть цієї техніеи полягає в тому, що ми згадуємо свою маленьку дитину, цю частину своєї особистості, яка назавжди залишається незрілою. Звертаємось до неї зі словами підтримки, даємо їй зрозуміти, що те, що вона чула і пережила раніше, не відповідає дійсності. Кажемо їй, що насправді вана мила, впевнена і сильна.
На даному ваша самооцінка сформована не вами. Ви не вирішували, скільки ви вартуєте, інші зробили це за вас.
Якби ви виросли в іншому середовищі, в середовищі, яке давало б вам відчуття любові та цінності, тоді у вас не було б сьогодні внутрішнього критика, ви були б більш впевнені в собі і, таким чином, мали б позитивне самопочуття, правильний імідж і більше впевненості в собі.
Вправа виглядає так: скажіть собі: «Поліна, (введіть своє ім’я) ти мені подобаєшся. Ти прекрасна». Промовляйте це речення з посмішкою (!) кілька разів на день. У вас будуть спочатку сплутані почуття. Але якщо ви змусите себе це зробити, ви позбудетеся від відчуття, що говорите собі щось неправильне.
Ви будете відчувати, ніби обманюєте себе. Це відчуття цілком нормальне. Це має виникнути, тому що зараз ви не впевнені, що вас люблять. Тільки коли ви скажете ці слова собі кілька сотень разів, вони зазвучать більш правдоподібно, і неприємне відчуття при промовлянні цих слів зникнуть.
Трішки терпіння і любові до себе і ви будете вражені змінами, які на вас чекають і тим, як покращиться ваше життя, коли ви зміцнюєте свою самооцінку.
Ми неодноразово вже говорили, що демісезон — справді непростий для модниць час. Потрібно зібрати не…
Якщо потрібно вибрати одну річ з масовою популярністю, яка просто на всі часи та народи,…
Коричневий вважається класичним та базовим кольором. Він не такий популярний як чорний або сірий, але…
Об'єктивно кажучи, це найпопулярніша модель сумок. І так, у новому сезоні без неї не обійтися,…
Якщо останні зими в моді були вироби максі, то в 2024 році тренди змінюються. Це…
Подіуми задають новий тренд в моді вечірніх суконь. Якщо ви в пошуках нового придбання, тоді…