На полицях магазинів стоять безліч дезодорантів та антиперспірантів, але що робити, якщо вони не допомагають і на улюблених блузках залишаються жовті плями? Рішення є! Ми зібрали п’ять способів дати поту відсіч.
Іонофорез – один із найбезпечніших та найефективніших способів боротьби з підвищеним потовиділенням. Ця процедура призначена для долонь та стоп. Руки та ноги опускаються у ванни з водою, до них за допомогою спеціального апарату біжать слабкі електричні імпульси. Мікроструми доставляють лікарські речовини безпосередньо до потових залоз. Триває така процедура близько 20-40 хвилин, а курс складається з 5-10 повторень, що виконуються щодня або через день.
Якщо деякі процедури лише блокують роботу потових залоз, то лазер дозволяє позбутися їх раз і назавжди. Операція проводиться під місцевою анестезією. Хірург робить мікропрокол діаметром не більше 1 мм через який вводить під шкіру тонку лазерну трубочку. Впливу піддаються тільки залози, а шкіра і навколишні тканини залишаються недоторканими. Процес триває 30-40 хвилин, після чого на ділянку, що обробляється, накладається пов’язка, яку потрібно носити кілька днів.
Ін’єкції ботоксу допомагають не лише сховати зморшки, а й забути про пітливість. Найчастіше цю процедуру проводять в підпашках, а також на долонях, стопах та обличчі. Перед сеансом відмовся від дезодоранту, щоб лікар побачив повну картину. Щоб не колоти навмання, а точково завдавати ударів по проблемних місцях, фахівці проводять пробу Мінора: пахви змащують йодом і посипають крохмалем. Там, де крохмаль набуває фіолетового відтінку, знаходяться найактивніші залози. Процедура безболісна і, як правило, не потребує анестезії. Вона займе не більше 15 хвилин, а результат буде тішити приблизно півроку.
Найрадикальнішим методом боротьби з пітливістю стане видалення частини шкіри. Проводиться така операція тільки в зоні пахв, але в неї є одна вада – можливість появи довгого рубця або шраму. Незважаючи на це, багато хто зважується лягти під скальпель хірурга, адже ефективність цього способу дорівнює 100%. Крім того, ті, хто пережив операцію, назавжди прощаються з волоссям у цій області.
Раціон сильно впливає наш організм, зокрема і процеси потовиділення. Для початку перевір своє щоденне меню. Деякі продукти (прянощі, алкоголь та солодкі газовані напої) активують виділення поту. Щоб дізнатися, хто з них твій справжній ворог, проведи невеликий експеримент. Для початку відмовся від потенційно небезпечних продуктів, потім поступово повертай їх по одному в свій раціон і уважно стеж за реакцією організму. Крім «порушників спокою» на прилавках лежать і маленькі помічники, які зменшують вироблення поту, наприклад, сушені яблука та груші, гречка, червоне м’ясо, а також молоко, тверді сири, соя, кунжут і петрушка.
На носі вже квітень. Другий місяць весни говорить про те, що потрібно продовжувати дачний сезон…
Коли клумба на сонці, до неї виникає менше запитань. Переважно всі відразу орієнтуються, що там…
Тренди цікаві тим, що вони вносять різноманіття і образи. Це відмінна нагода змінити щось у…
Спортивне взуття давно перестало бути просто доповненням до джогерів та шортів в зал, на стадіон…
Чоботи-панчохи належать до того типу взуття, яке легко може як зробити образ стильним та привабливим,…
Весна — прекрасний час для того, щоб оновити гардероб. Дещо вийшло з моди, інших речей…