Справа в тому, що серед плодових дерев існують свої конкуренти, які так само, як і розсада, на грядці борються один з одним за живильні елементи, сонячне світло та вологу у ґрунті. За правилами, заснованими самою природою, поруч із яблунями та грушами досвідчені городники не радять садити такі дерева. Пара дрібних на перший погляд помилок в саду — і врожаю яблука та груш доведеться чекати дуже довго.
По-перше, шкодить глід. Його поява позначається вже на стані плодових дерев, оскільки часто слідом за ним з’являються шкідники, що атакують весь сад.
По-друге, немає місця в саду горобині. На ній мешкають личинки горобинної молі, які не гидують з такої нагоди скуштувати і культурні рослини.
По-третє, йдеться про крушину. Вона здатна передати грушам, що зростають по сусідству, бокальчасту іржу.
По-четверте, кісточкові та насіннєві дерева не уживаються на одній площі. Вони взаємно пригнічують один одного, тому яблуні та груші повинні рости окремо від вишні, слив та абрикосів.
Якщо хочете порадіти врожаю, то посадіть поруч із грушею та яблунею кріп та календулу. Вони відлякають шкідників, метеликів плодожерки, а заразом захистять дерева від парші.
В гардеробі вкорочені штани можуть стати хітом або безжалісно бути забутими на дальній полиці шафи.…
Взимку так холодно, постійно задуває то в спину, то під куртку. А після цього нежить,…
Одна з причин, чому варто чекати на похолодання — це стильні дутики. Такі зручні та…
Осінньо-зимові покази сезону осінь-зима 2024/2025, починаючи з Нью-Йорка та закінчуючи Парижем, запам'яталися нам цікавою деталізацією…
Коли говорять «кулон», в уяві відразу виникають срібні, золоті прикраси на ланцюжку, біжутерія. Проте мода…
Існує лише одне правило, яким невисокі дівчата мають керуватися, обираючи одяг. Хочеш дізнатися про нього?…