Кулінарія

Назвали кулінарні лайфхаки, з якими вийде ідеальний суп або бульйон

Здавалося б, у приготуванні такої простої страви, як суп, немає нічого складного. Однак є безліч способів покращити її. Ознайомтесь з цими кулінарними хитрощами.

Подробиці

Якщо ви коли-небудь готували м’ясний бульйон, то напевно знаєте про дратівливу піну, яка з’являється в процесі закипання. Багато господинь забувають зняти її наприкінці приготування. У цьому немає нічого страшного і така дрібниця не зашкодить смаку страви. Але краще перед тим, як додавати бульйон, залити склянку води в каструлю. Так піна підніметься з дна, і ви зможете спокійно її прибрати.

Ця порада також стосується приготування м’ясного бульйону. Якщо ви не задоволені його прозорістю, покладіть у нього в процесі готування яєчну шкаралупу. Але обов’язково попередньо гарненько її промийте. Після не забудьте процідити бульйон. А якщо виникла потреба підфарбувати страву, з цим чудово впорається відвар лушпиння цибулі.

Чи знаєте ви, що курячий бульйон не переносить жодних спецій? Через додавання різних підсилювачів страва просто втрачає свій смак. Замість різних спецій додайте в курячий бульйон нарізану цибулину або моркву. Так страва збереже смак.

Ще один секрет смачного курячого бульйону пов’язаний із приготуванням його зі старої курки. Щоб вона швидше зварилася, потрібно помістити її в каструлю з холодною водою на 5 хвилин. Краще зробити це після 20-30 хвилинного варіння.

Не забувайте після приготування витягувати із супу лавровий лист. Це – ідеальний засіб для додавання до смаку страви своєрідних цікавих ноток, але, залишившись у супі після варіння, він тільки зіпсує його.

Щоб позитивно вплинути на смак будь-якого супу, додайте в нього кілька свіжих лисичок. Не забудьте попередньо їх обробити та приготувати. Лисички слід дрібно нарізати, а краще покришити, і потім додати до страви. Так ваш суп стане ще смачнішим.

Грицан Таня

Закінчила Харківську державну академію культури. Бібліотекар зі стажем, якій довелося змінити свій профіль на журналіста. Маю великий досвід городництва і кулінарії, завдяки чому знаходжу такі цікаві моменти в кожному з цих напрямів, про які ви могли і не знати.

Останні новиники

Як прибрати вм’ятини з лінолеуми за 30 секунд

Лінолеум — практичний матеріал для підлоги. Його легко вкладати, мити, але від важких предметів та…

13 години тому

Чи можна мити ламінат мийним пилососом

Волога та деревина погано сумісні. Надмірна волога псує натуральний матеріал. У випадку з ламінат ситуація…

13 години тому

Ефективний спосіб нейтралізації запаху сечі з постільної білизни та одягу

Якщо вчасно не впоратися з забрудненням, можлива проблема. Запах ніби в'їдається в волокна та набуває…

15 години тому

Як сушити рушники та килимки, щоб не утворився запах сирості

В ванній кімнаті рушники та килимки постійно знаходяться в використанні, адже ніхто не буде їх…

2 дні тому

Як легко відмити решітку з плити, яка вкрилася товстим шаром жиру

Не дивно, що решітка на кухонній плиті швидко вкривається товстим шаром жиру. Проблема полягає в…

2 дні тому

Чи безпечно залишати пральну машину постійно включеною в розетку

Про пральні машини між експертами, сервісними службами та споживачами постійно точаться розмови та суперечки щодо…

2 дні тому