Цьогорічна зима складна буде не морозами, а дорожнечею дров. Без них, звичайно, не обійтися, але якщо правильно топити, то і в хаті буде тепло, і дров піде менше.
Перш за все, попередньо потрібно прочистити димохід, видалити залишки попелу з піддувала, бо без цього не буде тяги, і відповідно, дим піде в приміщення.
По-друге, потрібно підготувати ті дрова, якими маєте розтоплювати. Вони мають бути сухими, негрубими й з тих порід, які швидко загоряються і дають температуру (сосна, ялина, тополя, липа).
Придавайте значення укладці дров: папір, порубані гілки, хвоя, грубіші поліна, в кінці товсті поліна, причому товщі можна закладати по боках вже на середині нашого паливного «будиночка».
Коли частина дров прогорить, можна покласти дрова твердих порід (дуб, акація, клен, яблуня, горіх) і не зовсім сухі грубі поліна: вони будуть довго тримати температуру. Піддувало тоді слід максимально прикрити.
Дають високу температуру горіхові шкаралупи, тирса, хвоя, лузга з зерна, але їх не можна кидати водночас багато, а насипати невеликими порціями.
Користуючись нашими порадами, ви легко перезимуєте.
Не треба довго витрачати час на кардинальні зміни. Велика ймовірність, що вони вам не надто…
З взуття образ починається і ним закінчується. Щоб ви не комбінували з одягу, але завжди…
Коли дизайнери говорять про тренди, про адекватні та носибельні ідеї не завжди йдеться. Особливо це…
Якщо спитати жінку, чого вона хоче, з ймовірністю 90% вона скаже: «Нову сумочку!». Очікувано, прогнозовано…
Періодично треба проводити тотальну чистку гардероба. Для чого там накопичувати речі, які категорично втратили актуальність.…
Рання весна рідко буває настільки теплою, щоб ходити в одній футболці чи піджаку. Верхній одяг…