Варто знати одну з основних істин про лілії. Цибулини цієї квітки надзвичайно люблять миші. І при нагоді вони обов’язково ними поласують. Якщо є в доступі смачне, чому б цим не скористатися.
Є ще один важливий момент щодо впливу сезонних змін. Зима не стільки шкодить цибулинам лілії, скільки мокра та тривала осінь. Зрештою, надто холодна зима з морозами теж не додасть сил та наснаги квітці.
Лілії треба викопувати. Процес не складний та чимось схожий на збір врожаю часнику. Є ранні сорти та пізні сорти лілій. Перші треба викопувати приблизно в середині вересня, а інші пізніше, бо вони ще можуть цвісти з кінця серпня.
Викопане цибулиння треба промити, продезінфікувати та просушити. Зберігати треба в умовах постійної низької плюсової температури. Якщо інші умови, лілії почнуть проростати.
Добре буде, якщо загорнути цибулі в папір зі жменею торфу та покласти в холодильник. Це буде імітувати осінь, тому гальмуватиме розвиток. Весною ви зможете не купляти цибулиння, бо у вас воно буде збережено з минулого сезону.
Пік популярності деніму припадає на літо, а у теплому сезоні 2024-го цей матеріал узагалі побив…
Манішка — значно більше, ніж аксесуар під куртку та пальто. Спочатку вона з'явилася в гардеробі…
Светр з пуховиком - це мастхев-речі з настанням сезону холодів. Гарний якісний светр зігріє тебе…
Про багатошарові образи вже було сказано все і неодноразово. Але багато хто все одно обходить…
В гардеробі вкорочені штани можуть стати хітом або безжалісно бути забутими на дальній полиці шафи.…
Взимку так холодно, постійно задуває то в спину, то під куртку. А після цього нежить,…