Занадто довге очікування між їдою негативно позначається на здоров’ї. Ось як часто ви повинні їсти насправді.
Існує безліч суперечливих порад про те, які проміжки слід робити між їдою. Швидше за все, ви чули, що для прискорення метаболізму слід їсти кожні дві-три години. Інші поради кажуть, що для підтримки здорової ваги можна дотримуватися звичайного триразового режиму харчування.
Insider поговорив із кількома експертами в галузі охорони здоров’я та з’ясував, де ховається правда.
3 – 5 годин. Експерти Insider рекомендують витримувати інтервал між їдою близько трьох-п’яти годин. Так стверджує професор Едвард Біток. Це ідеальний час, тому що за такий проміжок часу шлунок встигає переварити їжу.
За словами доктора Пріі Хорана, таке тривале очікування гарантує, що справжній апетит повернувся. Організму дійсно потрібна «підзарядка», а не «просто їжа за звичкою або як емоційна реакція».
Занадто довге очікування може викликати такі проблеми, як низький рівень цукру в крові, тремор та роздратування.
6 – 8 годин. За словами доктора Хорани, очікування між їдою протягом шести-восьми годин викликає проблеми у повсякденних завданнях. Це може призвести до нестачі концентрації уваги, кислотності, подразнення, тремору, нестачі енергії, низького рівня цукру в крові. Після такого великого проміжку часу людина починає переїдати.
“Люди, швидше за все, будуть переїдати, щоб заповнити нестачу калорій, а занадто швидке споживання їжі може призвести до нудоти, здуття живота та виснаження, оскільки ви, швидше за все, не звертатимете уваги на сигнали організму про ситість”, – сказав доктор Хорана. в інтерв’ю INSIDER.
За словами Стейсі Такер, експерта з харчування, занадто довге очікування призводить до довгострокових ускладнень для здоров’я, таких як низький рівень цукру в крові.
Недостатньо довгі проміжки між прийомами їжі призводять до збільшення ваги та проблем із травленням. Лікар Цзяньцін Ву попереджає, що це також шкодить судинам.
Недовгі перерви призводять до високого рівня глюкози у крові. Високий рівень глюкози повільно руйнує судинну систему.
Крім того, у процесі травлення в організм надходить більше калорій, ніж потрібно. Доктор Ву також рекомендує почекати 3-5 годин між їдою.
Частота їди багато в чому залежить від конкретної людини, вважає доктор Майк Кленсі.
За словами лікарів, кількість часу, який має пройти між прийомами їжі, залежить від рівня вашої активності, стану здоров’я та потреб у харчуванні.
“Люди з хронічними захворюваннями, такими як діабет, зазвичай дотримуються строгого плану харчування і їдять одночасно кожен день, щоб стабілізувати рівень цукру в крові”, – сказав Такер в інтерв’ю Insider.
Жакет – незамінна річ у гардеробі кожної модниці. Але з настанням холодів вписувати їх у…
З приходом холодів варто бути акуратнішими з короткими сукнями та спідницями. Все-таки ризик замерзнути або…
Без теплого зимового взуття не обійтись. Багато хто воліє носити комфортні уггі, що нагадують домашні…
Францію неможливо уявити без багету в руці та берета на голові. Як не крути, це…
Коли модниці віддавали перевагу шубам з натурального хутра, їх вибір обмежувався лише опціями природних відтінків.…
І цього осінньо-зимового сезону поло залишаються з нами: поки тепло ви можете сміливо носити бавовняні…