Існує багато видів добрив, призначених для троянд, а також способів їх внесення.
Так, можна використовувати як органічні речовини, так і мінеральні підживлення.
На думку квітникарів, які можуть похвалитися «плантаціями» троянд, що рясно квітнуть, слід звернути увагу на гранульовані кореневі добрива, оскільки вони мають тривалий термін дії.
Якщо вести мову про тип підживлення, то тут слід виділити такий універсальний спосіб, як позакореневий, який можна використовувати не лише восени, а й улітку, а також навесні.
Власники клумб, засаджених трояндами, називають позакореневі підживлення більш ефективними внаслідок того, що поживні речовини надходять відразу ж до рослин.
При цьому, як запевняють досвідчені квітникарі, поглинати вітаміни і мінерали може не тільки коріння, а й листя, а також стебла.
Головне правило, якого необхідно дотримуватись у цьому випадку, – проводити обробку рано вранці сухого та безвітряного дня і в жодному разі не вдаватися до обприскування по спеці, щоб уникнути появи опіків.
Якщо ви є прихильником органіки, віддавайте перевагу гною, пташиному посліду, деревній золі та лушпинню цибулі.
Насамкінець – кілька слів про попіл. Його дозволяється вносити 2 рази на рік – навесні та восени, перед тим як настануть заморозки.
Слово «отрута» звучить дуже голосно. У випадку з майонезом це не є перебільшенням. Правда полягає…
Про здоров'я потрібно дбати. Саме тому вважається, що пити соки корисно. Але не все настільки…
Модні новини приголомшують своїми шестизначними цифрами. Стало відомо, скільки приблизно витратила на свій аутфіт дружина…
Зима набирає обертів, а це означає, що ми маємо бути готові і до снігу, і…
На свята не завжди є час бігати по салонах та робити зачіски. В таких випадках…
В кожному віці є свої актуальні речі, а також категорія одягу та взуття, які суттєво…