Щира радість, коли на гілках малини висять стиглі та великі ягоди. Такі збирати справжнє задоволення. Якщо у вас на ділянці малина стала плодоносити гірше, а ягоди стали втрачати позиції в розмірі, тоді треба виправити ситуацію на наступний сезон.
Агрономи пропонують звернути увагу на пагони. Малина переважно нарощує нові паростки від області коріння та основи рослини. Зайві потрібно видаляти. Кожен кущ повинен мати не більше 5 пагонів.
Нові паростки з’являються переважно літом. Якщо ви не плануєте їх розмножувати, тоді видаляйте ї повністю.
Перевірте навесні осадки малини. При наявності сухих гілок потрібно провести роботи по їх вирізанню. Минулорічні пагони на ⅓ також варто прибрати. Так радять робити агрономи.
Малина, як і інші рослини, потребує добрив. Не забувайте проводити підживлення. Для звичайних сортів, які не ремонтантні, потрібно більше добрив. Їх вносять до таяння снігу, коли з’явилися нові пагони, в період першого плодоношення, наприкінці осені.
Для малини використовують різні варіанти добрив. Серед них: торф, зола, суперфосфат, перегній, сечовина, аміачна селітра, сульфат амонію та ін. І не забувайте про полив. Малину треба поливати до кінця літа.
Об'єктивно кажучи, це найпопулярніша модель сумок. І так, у новому сезоні без неї не обійтися,…
Якщо останні зими в моді були вироби максі, то в 2024 році тренди змінюються. Це…
Подіуми задають новий тренд в моді вечірніх суконь. Якщо ви в пошуках нового придбання, тоді…
Стьобані куртки та пальта дуже часто недооцінюють. І дуже дарма. Тому сьогоднішню добірку ми присвятимо…
Мода циклічна, тому настав час змінювати важливу частину гардероба — штани. Чоловіки стверджують, що вони…
Кількість суконь в осінньо-зимових колекціях 2024/2025 навряд чи поступається весняно-літньому сезону, тож давайте розглянемо їх…