Якщо ви приміните простий метод, нагар і багаторічний жир відвалиться від чавунної сковороди сам, що позбавить від важкої фізичної праці.
Тому якщо зібралися упорядкувати стару сковорідку, скористайтеся перевіреною порадою досвідчених домогосподарок і обробіть її одним недорогим засобом.
Єдиний недолік такого посуду – його вага. Не кожна господиня, особливо тендітна дама, зможе підняти сковорідку, особливо з їжею.
Чавунну сковороду пошкодити досить складно. В процесі приготування можна використовувати не тільки дерев’яну лопатку, але навіть звичайну виделку чи ніж.
Ось тільки чистити сковороду із чавуну важко.
Раніше такі сковороди нагрівали на плиті і подовгу чистили спеціальною металевою щіткою, що дозволяло позбутися нагару.
Але є набагато простіший спосіб і жодної хімії, до речі, не потрібно застосовувати.
Підготуйте один літр чистої води, розчиніть у ній одну столову ложку лимонної кислоти та вилийте розчин у сковороду.
Поставте її на вогонь, доведіть до кипіння і продовжуйте процедуру ще 15 хвилин.
Після цього навіть застарілий нагар зі стінок сковороди відпаде без зайвих зусиль.
Італія не просто країна зі знаменитою пастою з пармезаном, базиліком та томатним соусом, прошуто та…
Початок весни передбачає багато роботи. Потрібно багато встигнути зробити та підготувати все до весни та…
З невизначеними погодами ховати куртки — марна справа. Можна суттєво замерзнути. Сьогодні тепло, завтра холодно.…
Для оновлення гардероба можна використовувати безліч ідей, які пропонують цієї весни. Кількість трендів така, що…
Хороший врожай залежить від своєчасного догляду за вирощуваними культурами. Полуниця та суниця навесні потребують підтримки.…
Солодкий перець – рослина з характером. Він не любить холод, образливо реагує на пересадку і…
Читати коментарі
Тупорилі хахєлохолуї московитські, вчіть мову неуки, а не язік мокшанський, українською правильно "пательня", а не ваше рабське язичіє "скавародка".
"Не бійтесь заглядати у словник" - писав Максим Рильський. І я вам пишу. Ваші слова та вам же за пазуху. А слово "сковорода" є в українській мові.
https://goroh.pp.ua/%D0%A2%D0%BB%D1%83%D0%BC%D0%B0%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F/%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0
І вам вистачає сорому таке писати? І хто вам дав право комусь і щось вказувати? За собою дивіться та себе вчіть, бо вам би тою пательнею і не заважало б отримати на горіхи. Якщо ви такий борець, тоді будьте так ласкаві дізнатися значення слів: повага та культура спілкування. Як сказала Анна, словник вам впоміч. А потім ще й навчіться їх застосовувати після вивчення!
І ще для загального розвитку. Пательня є синонімом до слова сковорода. І воно вважається регіональним, тобто діалектичним. А ще в Україні використовують слова: "чара" - сковорода без ручки (Вінничина/Київщина); "палачінтовка" - теж сковорода (Закарпаття).