Зайва вага може з’являтися з різних причин. Однак важливим фактором завжди є низький рівень активності — і цей поширений діагноз, через який мільйони жінок не мають ні на що сил.
Зазнаєш нападів втоми, навіть якщо не робила нічого важкого? Часто паморочиться в голові і темніє в очах, якщо ти просто встала зі стільця? Ці ознаки часто говорять про наявність залізодефіцитної анемії – поряд з блідістю, задишкою, хворобливими місячними та підвищеною сухістю шкіри.
За статистикою ВООЗ, на анемію страждає до 40% жінок по всьому світу. Багато хто навіть не підозрює про дефіцит заліза в організмі – і все життя зазнають неприємних симптомів, які хоч і непросто, але все ж таки можна скоригувати.
Ще одна неприємна “побочка” нестачі заліза – підвищена схильність до набору ваги.
Людям з анемією схуднути набагато важче, ніж решті, адже їм складно займатися фізичною активністю. До того ж низький рівень заліза впливає на ендокринну систему – і вироблення гормону Т3 (трийодтиронін), який відповідає за швидкість метаболізму та денну витрату калорій.
Як бачиш, контролювати рівень заліза необхідно не тільки в момент вагітності, але і якщо хочеться привести фігуру в порядок. До речі, ефективність косметологічних процедур також залежить від цього показника. При анемії досягти позитивного результату від айнтіейдж-ін’єкцій та апаратних методик набагато складніше, ніж у разі нормальних показників феритину.
Посів — справа тонка. Тут не можна «на око» сипнути насіння і сподіватися, що все…
Всі чекають на весну. Дачники, щоб почати підготовку до посадок, а шкідники та хвороби, щоб…
Неймовірні рішення з'являються в дизайні одягу та взуття. Інноваційність, екологічність, досконалий дизайн — все в…
Хустка — такий маленький аксесуар, але має стільки стильних можливостей. В ньому закладено потужний модний…
Кущі смородини будуть розростатися в усі сторони, якщо підживити їх золою та крохмалем. Два бюджетних…
Не факт, що ви звертали увагу на цей цікавий момент. Погортайте сторінки журналів, подивіться фото…