Полуниця при правильному догляді плодоносить на відмінно. Хто ж не хоче отримати солодкі та смачні ягоди. Баланс основних елементів живлення — запорука успіху.
Він відіграє важливу роль не тільки в розвитку полуниці. Дефіцит цього елементу призведе до затримки росту. Подивіться на старе листя. Воно без азоту буде ставати червоного кольору. Для підживлення азотом вибирають калійну селітру, нітратно-амонійну форму добрива. Особливо важливо забезпечити азотом полуницю в перший рік після висаджування.
При недостатній кількості фосфору молоде листя стає темно-зеленим, а у старого з’являється пурпурний відтінок. Важливо забезпечити полуницю фосфором одразу після висаджування, щоб активно розвивалася коренева система.
Полуниця може засвоювати калій з ґрунту. Важливо відмітити, що підвищений склад магнію та кальцію може зменшувати доступність калію, витісняючи його з ґрунту. Але підвищена доза калію може витіснити магній. Тому потрібно дотримуватися балансу.
Один з основних елементів живлення. При недостатній кількості ягоди стають м’які, а кінці листя коричневіють. Некроз на листі також свідчить про дефіцит кальцію. Якщо висаджування полуниці буде на кислих ґрунтах або на лужних, тоді попередньо треба провести обробку вапном. Кислотність має бути на рівні 6,0, але не вище 6,5.
щоб не було дефіцитів щодо цього елементу, можна вносити добриво, як позакореневе підживлення. Використовують сульфат магнію або в складі комплексного добрива.
Наявність цього елементу в достатній кількості потрібне для росту кореневої системи. Якщо ви бачите, що на листі є асиметрія, а ягоди деформовані, є факт дефіциту.
Хочеш палку дискусію серед подруг, запитай їх, як з якою частотою правильно мити голову! Справа…
Якщо ти добре "просьорчиш" інтернет, то помітиш, що піджаки-пальто в трендах вже не перший сезон.…
Осінь - це не тільки пора для затишних вечорів, а й час, коли організму потрібна…
Цифра на вагах збільшується, хоча ти через день тренуєшся і правильно харчуєшся? Розповідаємо чому це…
На календарі жовтень, а це означає, що погода може бути мінливою, зранку вже холодно, а…
Ефект плато – поширене явище. Часто ми сприймаємо його як поразку: складно прийняти цифри, які…