Освіжати дихання можна – і треба! – з розумом. Не бери в магазині будь-яку жувальну гумку. Краще вивчи упаковки та візьми товар, у якому є цей корисний компонент.
Хочеться освіжити дихання? А може, ти просто звикла жувати жувальну гумку чи ласувати карамельками, щоб заспокоїти нерви чи відволіктися? Від карамелі та льодяників краще відразу відмовитися – заради захисту зубів від карієсу та збереження фігури. А ось жувальна гумка навіть стоматологами дозволена!
При цьому важливо робити ставку на вибір правильної жувальної гумки. Орієнтуватися потрібно не на марку, ціну чи смак, а на склад жуйки. Якщо у складі є ксиліт, ти зміцниш емаль.
Як це працює? Ксіліт підвищує вміст бікарбонатів – іонів кальцію та фосфору – у слині, одночасно зменшуючи кислотність у порожнині рота. За рахунок вироблення похідних кальцію та фосфору в лужному середовищі відбувається ремінералізація емалі. Ось таке комбо!
Головне – не жуй жуйку довше 10 хвилин, щоб не перенавантажувати щелепу. А ще використовуй її тільки після їжі, адже активний процес жування сприяє виробленню шлункового соку. Нам не потрібно провокувати шлунок та апетит: умовних 5-10 хвилин цілком вистачить на виділення кількості слини, достатньої для обмивання зубів.
Створити образ, який дасть можливість виглядати солідно, але невимушено, повсякденно, але вишукано, можна. Для цього…
На спідницю плісе часто падає погляд, але не кожна жінка ризикує її придбати та носити.…
В чоловічому гардеробі повинні бути речі, які легко можна між собою комбінувати. Таким чином потрібно…
Між поняттями спідниця та зима не завжди можна поставити знак рівності. Холодно, незручно, проблема підібрати…
Стейки з кров'ю, які дуже пропагують, як модну їжу, тартари з сирого м'яса — це…
В арсеналі стилістів є методи, які допомагають створити привабливий образ з більш делікатними формами. Виглядати…