Відмовитися від плову ніхто не зможе. Це одна з найсмачніших страв. І багато в чому її смак залежить від спецій. З одного погляду плов готувати складний кулінарний процес, а з іншого — результат вартує зусиль.
Спочатку спеції в плові використовували не для смаку. Звичайно, їх підбирали з урахуванням особливостей плову, але їх роль зводилася до функцій консерванту та антисептику. Завдяки спеціям плов можна було зберігати тривалий час. З часом вони стали обов’язковою складовою традиційної страви.
Іноді можна почути, що в плов додають хмелі-сунелі, паприку, аджику. Ні, це однозначно зайві компоненти. Зі спецій найчастіше використовують зіру та барбарис. Їх рекомендують додавати після м’яса, але перед рисом.
До речі, хмелі-сунелі можна додавати в плов, але при умові використання баранини. Це ж стосується шафрану, кропу, коріандру.
Для плову з яловичиною рекомендується міксувати орегано, сумах, пажитник, майоран, куркуму. Якщо ви готуєте зі свининою, зверніть увагу не тільки на барбарис, але й на лаврове листя, кмин, гвоздику, також сумах та майоран.
Приготування страви з куркою можна доповнити часником, сумах, кмином, чорним перцем горошком та також хмелі-сунелі. Ваш плов буде неодмінно смачним зі спеціями, які ви зможете правильно підібрати.
Одна маленька деталь може про вас все розповісти. Чи цікавитесь ви модою, наскільки ви дотримуєтесь…
Спідниця заслуговує на особливий статус в гардеробі жінок. Це той вид одягу, який додає образу…
Про гортензії можна говорити довго. Вони розкішні, коли ростуть в правильних умовах, отримують всі необхідні…
Суть квітника полягає в тому, що він повинен бути невибагливим, малодоглядовим та з тривалим цвітінням.…
Поласувати шоколадом стало не просто приємно, а надзвичайно модно. Якщо ви не куштували відомий дубайський…
Стилістична гармонія образу залежить від правильності поєднання кольорів різних предметів гардероба. Верх яскравий, а низ…