«Духи — це невидимий, але незабутній і неперевершений модний аксесуар. Він повідомляє про появу жінки і продовжує нагадувати про неї, коли вона пішла», — казала Коко Шанель. Але як вибрати такий аксесуар і не помилитися?
«Стійкість, шлейф, ціна — ці чинники, звісно, важливі. Але головне — це те, що ви відчуваєте, коли носите аромат, — каже парфумер та фундатор парфумерно-косметичного бутика Су Мін Пак. — Нюх — це одне з найсильніших почуттів, пов’язане з пам’яттю та емоціями, і тому аромати можуть впливати на наше благополуччя». Ось, як на думку Су Мін, вибрати той, який підніме настрій і підвищить впевненість у собі.
“Колесо ароматів” Майкла Едвардса – одна з найпопулярніших класифікацій парфуму. До нього входять чотири сімейства – квіткові, східні, деревні та свіжі запахи.
Подумай про силу, стійкість і насиченість, які тобі потрібні — ось які вони бувають:
Як правило, бренди вказують найбільш помітні ноти у кожному продукті. Це спростить тобі завдання – залишиться лише запам’ятати, як працюють різні верстви. Верхні ноти створюють перше враження, але найшвидше випаровуються, середні (або ноти серця) є суттю аромату і визначають, до якого сімейства він належить, базові закріплюють аромат і надають йому глибини і стійкості.
Тобі подобається аромат, який використовує подруга чи колега? Не соромся поцікавитися, що це за парфуми. Однак тобі не треба бігти за ними в магазин — натомість використовуй інформацію про сімейство та ноти, щоб знайти схожі. “Можливо, з’ясується, що ваша знайома використовує “масовий” аромат – використовуйте його як відправну точку для пошуків свого фірмового”, – радить Су Мін.
На думку парфумера, Інтернет – чудовий ресурс для пошуку «своїх» парфумів. Існує маса добірок, заснованих на нотах, брендах чи рейтингах, є спільноти, де люди обговорюють запахи та порівнюють їх з іншими — все це тобі це стане у нагоді.
Ти, напевно, здогадуєшся, що побризкати духами тестер недостатньо. Су Мін вважає, що купівля парфуму — справа дуже складна та відповідальна. Кожен варто протестувати, починаючи з мінімального нанесення — ніщо не вбиває аромат так, як надмірна доза. Носити запах перед покупкою слід кілька разів у різних ситуаціях: наприклад, вдень та ввечері. Як це можна зробити? Експертка рекомендує купувати пробні набори, які пропонують різні бренди — це, на її думку, найкращий спосіб повноцінно вивчити аромати.
Знайшла свій фірмовий аромат? Су Мін радить рухатися далі: шукати його варіації для різних ситуацій — побачень чи зустрічей із подругами, спекотних літніх днів чи затишних зимових вечорів. «Я рекомендую мати кілька ароматів з різним профілем або шлейфом, які відповідатимуть різним випадкам та настроям. Я б сказала, що їх має бути чотири — цього достатньо, щоби завжди можна було вибрати потрібний», — каже Пак.
Зимова куртка не така проста як хоче здатися на перший погляд. Тепла, гарна, стильна та…
Наближається святкова пора. І вибір подарунка — це не просто акт дарування речі. Це спосіб…
Без стильного жакета не обходиться не один сезон. Модні Будинки активно додають цей елемент гардеробу…
Зовсім скоро настануть новорічні свята, а це означає, що час шукати гарні варіанти нарядів. На…
З настанням холодів багато дівчат перемикаються зі спідниць на штани. Мотивація зрозуміла – ніхто не…
Вважається, що штани — один із найуніверсальніших елементів гардеробу, адже їх можна поєднувати практично з…