Кісточкові дерева потребують регулярного підживлення, як і всі інші садові та городні культури. Без правильного та достатнього живлення результату не буде. Солодкі, великі та смачні здорові ягоди — очікування, яке можна реалізувати.
Починати треба ще від початку цвітіння плодового дерева. Потрібні додаткові засоби з азотом. В цей період саме він потрібен дерев.
Для раннього підживлення вибирають карбамід або аміачну селітру. Зверніть увагу на важливий момент. Перед внесенням цих добрив землю навколо вишні потрібно рясно зволожити. А потім гранули розсипають навколо дерева.
Влітку вишні теж можна дати підживлення. Особливо в червні. В перший місяць літа використовують аморфоску. Навколо стовбура треба зробити заглиблення та заповнити їх добривом. На кожен 1 кв.м. закладають 30 г засобу.
Серпень місяць також час для внесення добрив. Використовуйте золу та фосфати. Потрібно взяти 25 г суперфосфату на 10 л води або змішати 2 склянки золи з 10 л води.
Не забувайте, що восени деревам також треба підживлення, щоб укріпити кореневу систему. Такі заходи допоможуть рости дереву та готуватися до наступного сезону.
Зимова куртка не така проста як хоче здатися на перший погляд. Тепла, гарна, стильна та…
Наближається святкова пора. І вибір подарунка — це не просто акт дарування речі. Це спосіб…
Без стильного жакета не обходиться не один сезон. Модні Будинки активно додають цей елемент гардеробу…
Зовсім скоро настануть новорічні свята, а це означає, що час шукати гарні варіанти нарядів. На…
З настанням холодів багато дівчат перемикаються зі спідниць на штани. Мотивація зрозуміла – ніхто не…
Вважається, що штани — один із найуніверсальніших елементів гардеробу, адже їх можна поєднувати практично з…