Кісточкові дерева потребують регулярного підживлення, як і всі інші садові та городні культури. Без правильного та достатнього живлення результату не буде. Солодкі, великі та смачні здорові ягоди — очікування, яке можна реалізувати.
Починати треба ще від початку цвітіння плодового дерева. Потрібні додаткові засоби з азотом. В цей період саме він потрібен дерев.
Для раннього підживлення вибирають карбамід або аміачну селітру. Зверніть увагу на важливий момент. Перед внесенням цих добрив землю навколо вишні потрібно рясно зволожити. А потім гранули розсипають навколо дерева.
Влітку вишні теж можна дати підживлення. Особливо в червні. В перший місяць літа використовують аморфоску. Навколо стовбура треба зробити заглиблення та заповнити їх добривом. На кожен 1 кв.м. закладають 30 г засобу.
Серпень місяць також час для внесення добрив. Використовуйте золу та фосфати. Потрібно взяти 25 г суперфосфату на 10 л води або змішати 2 склянки золи з 10 л води.
Не забувайте, що восени деревам також треба підживлення, щоб укріпити кореневу систему. Такі заходи допоможуть рости дереву та готуватися до наступного сезону.
На носі вже квітень. Другий місяць весни говорить про те, що потрібно продовжувати дачний сезон…
Коли клумба на сонці, до неї виникає менше запитань. Переважно всі відразу орієнтуються, що там…
Тренди цікаві тим, що вони вносять різноманіття і образи. Це відмінна нагода змінити щось у…
Спортивне взуття давно перестало бути просто доповненням до джогерів та шортів в зал, на стадіон…
Чоботи-панчохи належать до того типу взуття, яке легко може як зробити образ стильним та привабливим,…
Весна — прекрасний час для того, щоб оновити гардероб. Дещо вийшло з моди, інших речей…