Навіть здорові за зовнішніми ознаками кущі можуть стати неврожайними. До цього призводить процес, який називається жирування. Рослині треба допомогти перейти від вегетативного розвитку до генеративного. Розповідаємо, як це краще зробити.
Ця патологія притаманна кущам і в теплицях, і в відкритому ґрунті. Переважно вона спостерігається на високорослих кущах. Ви можете побачити, що нижня частина стебла товста, нижній шар листя великий та темно-зелений, а верхівка має мале листя та скручується.
До цього доєднуються слабкі квіткові кисті та й взагалі зав’язі утворюються дуже повільно. В результаті рослина може навіть зупиниться в розвитку та не давати врожай.
Одна з основних причин жирування полягає у надмірній вологості. Отже, треба відкоригувати кількість поливів. Окрім того, на деякий час треба взагалі припинити поливати.
Рекомендується обробити кущі фосфорними добривами. На період жирування припиняють вносити азотні добрива. Також треба зробити наступне:
Коли говорять про регулювання мікроклімату, мова йде про теплиці. Денна температура має бути +25, а нічна не вище +22 градуси. Різких перепадів температури потрібно уникати. Якщо все зробити правильно, жирування можна подолати та відновити врожайність кущів.
Досить сумно дивитися на улюблену петунію, яку нещадно залито водою. Треба сказати, що це не…
Один з популярних способів стилізації образу — комбінувати білу сорочку зі светром. Мета полягає у…
В травні 2025 року настає час оновлення даних щодо отримувачів субсидій. З завершенням опалювального сезону…
Елегантність асоціюється з витонченістю та вишуканістю. Вони формуються не через брендові етикетки на одязі. Саме…
На етапі росту та розвитку при своєчасному підживленні розсада помідорів отримує потужний заряд поживних речовин.…
Досягти ідеального результату у вирощуванні буряків — це зібрати врожай великих та здорових коренеплодів. При…