Навіть здорові за зовнішніми ознаками кущі можуть стати неврожайними. До цього призводить процес, який називається жирування. Рослині треба допомогти перейти від вегетативного розвитку до генеративного. Розповідаємо, як це краще зробити.
Ця патологія притаманна кущам і в теплицях, і в відкритому ґрунті. Переважно вона спостерігається на високорослих кущах. Ви можете побачити, що нижня частина стебла товста, нижній шар листя великий та темно-зелений, а верхівка має мале листя та скручується.
До цього доєднуються слабкі квіткові кисті та й взагалі зав’язі утворюються дуже повільно. В результаті рослина може навіть зупиниться в розвитку та не давати врожай.
Одна з основних причин жирування полягає у надмірній вологості. Отже, треба відкоригувати кількість поливів. Окрім того, на деякий час треба взагалі припинити поливати.
Рекомендується обробити кущі фосфорними добривами. На період жирування припиняють вносити азотні добрива. Також треба зробити наступне:
Коли говорять про регулювання мікроклімату, мова йде про теплиці. Денна температура має бути +25, а нічна не вище +22 градуси. Різких перепадів температури потрібно уникати. Якщо все зробити правильно, жирування можна подолати та відновити врожайність кущів.
Про багатошарові образи вже було сказано все і неодноразово. Але багато хто все одно обходить…
В гардеробі вкорочені штани можуть стати хітом або безжалісно бути забутими на дальній полиці шафи.…
Взимку так холодно, постійно задуває то в спину, то під куртку. А після цього нежить,…
Одна з причин, чому варто чекати на похолодання — це стильні дутики. Такі зручні та…
Осінньо-зимові покази сезону осінь-зима 2024/2025, починаючи з Нью-Йорка та закінчуючи Парижем, запам'яталися нам цікавою деталізацією…
Коли говорять «кулон», в уяві відразу виникають срібні, золоті прикраси на ланцюжку, біжутерія. Проте мода…