Все починається з якісного ґрунту. Щоб він був саме таким, потрібно вносити добриво. І це треба робити щороку. Тоді можна гарантувати, що врожайність не буде падати. Зокрема, негативний вплив здійснюють хвороби, кліщі, тля, слимаки, кроти, бакетрії, грибки, будяки. Потрібно вирішувати справу комплексно.
За ґрунтом потрібен догляд. І восени в першу чергу. Після завершення сезону та збору врожаю, треба провести комплексні роботи, які підтримають його від появи дефіцитів в плані корисних речовин та знизять ризики щодо розвитку небажаних хвороб та бактерій.
Найперше потрібно рихлити ґрунт. Якщо ви зібрали врожай та залишились органічні залишки на поверхні, прорихлюйте на 4-5 см. Це також допоможе позбутись корки на поверхні.
Перекопування — стандартна процедура. Її не пропускайте. Звичайно, що це потрібно дял насичення киснем. Окрім того, процедура допомагає позбавитись від шкідників та паразитів. При перекопуванні потрібно вносити золу, торф та сечовину. Також можна зробити мульчування сіном.
Ці доглядові роботи допоможуть зробити ґрунт кращим. А ви побачите ефект на кількості та якості врожаю. Не пропускайте щорічний догляд восени.
Скринька з прикрасами — скарб для жінки. Приємно докладати туди нові сережки, каблучки, кольє. Нехай…
Весняні тенденції набирають обертів та мчать назустріч. Тільки й встигай за ними, щоб бути на…
Весняні тенденції в нейл-арті сподобаються всім, хто любить яскраві деталі в манікюрі. Сміливі дизайни, перли…
Звичайні речі можуть стати оригінальними, якщо спробувати нові стилістичні способи застосування. Сережки, чокери та светри…
В моді є багато цікавих та оригінальних рішень для вдосконалення та оновлення зовнішнього вигляду. Навіть…
Не треба довго витрачати час на кардинальні зміни. Велика ймовірність, що вони вам не надто…