Все починається з якісного ґрунту. Щоб він був саме таким, потрібно вносити добриво. І це треба робити щороку. Тоді можна гарантувати, що врожайність не буде падати. Зокрема, негативний вплив здійснюють хвороби, кліщі, тля, слимаки, кроти, бакетрії, грибки, будяки. Потрібно вирішувати справу комплексно.
За ґрунтом потрібен догляд. І восени в першу чергу. Після завершення сезону та збору врожаю, треба провести комплексні роботи, які підтримають його від появи дефіцитів в плані корисних речовин та знизять ризики щодо розвитку небажаних хвороб та бактерій.
Найперше потрібно рихлити ґрунт. Якщо ви зібрали врожай та залишились органічні залишки на поверхні, прорихлюйте на 4-5 см. Це також допоможе позбутись корки на поверхні.
Перекопування — стандартна процедура. Її не пропускайте. Звичайно, що це потрібно дял насичення киснем. Окрім того, процедура допомагає позбавитись від шкідників та паразитів. При перекопуванні потрібно вносити золу, торф та сечовину. Також можна зробити мульчування сіном.
Ці доглядові роботи допоможуть зробити ґрунт кращим. А ви побачите ефект на кількості та якості врожаю. Не пропускайте щорічний догляд восени.
З настанням холодів багато дівчат перемикаються зі спідниць на штани. Мотивація зрозуміла – ніхто не…
Вважається, що штани — один із найуніверсальніших елементів гардеробу, адже їх можна поєднувати практично з…
Модні покази пройшли, тож настав час підбивати підсумки та готуватися до нового сезону. Він вже…
У холодну пору року може здатися, що волосся живе своїм життям — не хоче лежати…
Аксесуари мають особливу «суперсилу» — не секрет, що вони здатні змінити образ до невпізнанності. Одягніть…
Тренд на довгі рукавиці задає нову динаміку їх використання в образах. Вони привертають увагу, стають…