Зараз саме сезон цвітіння каштанів і багато “народних знавців медицини” стверджують, що допомагають диво-квіти від усіх недуг світу: від судинних захворювань до онкології. Але не варто вестися на фейки.
Доказова медицина вважає, що нема наукових підтверджень того, що каштановий цвіт позитивно впливає на здоров’я людини. Якщо низка народних методів, що базуються на травах є умовно коректними та, дійсно, мають користь (ромашка, липа, календула, мати-й-мачуха тощо), то цвіт каштана не зробить погоди.
У народній медицині рекомендують навіть вживати при коклюші, бронхіті, діареї, проблемах із шлунком, лихоманці, проблемах із нирками та низці інших захворювань та станів. Але наукові дослідження не підтверджують ефективність використання каштанів у лікувальних цілях.
Якщо випити разово чай із цвіту каштану, то шкоди не буде. Загалом запарюйте пирій, кропиву чи цвіт яблуні, але не очікуйте диво-ефект. Крім того, надмірне вживання рослинних чаїв може дати протилежний результат.
Якщо є симптоми певної хвороби, то все ж довіряйте лікарям, а не диванним радникам.
Біла блузка, світлі штани — легкий та приємний образ на літо. Зрештою, і в інші…
Біла легка сорочка стала найпопулярнішою не тільки в літньому гардеробі. Але сьогодні ми говоримо саме…
Денім — поза часом. Джинси давно стали невід'ємною частиною будь-якого базового гардеробу: вони універсальні, практичні…
Зміна сезонів передбачає зміну образів. З незрозумілими погодами іноді втрачається розуміння, що в моменті відбувається,…
Ви досі носите сорочку звичайним способом. Гарно, але очікувано. Стильно, але банально. Якщо ви хочете…
Правила моди створені для того, щоб їх дотримувалися. Їх не треба порушувати, бо не буде…